שדרוג דירה שכורה בעזרת צביעה

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

כמה שלא נדבר על זה ולא נרבה במילים, ברגע שצריך לשדרג דירה שכורה יש לנו בעצם איזה דיסונאנס בגלל שמצד אחד אנחנו גרים בדירה והיא הבית שלנו, משכננו, המקום הבטוח שלנו אך מצד שני זו דירה שכורה והיא לא באמת שלנו אלא של בעל הדירה שלו אנו משלמים את מיטב כספינו. הבעיה בדירות שכורות שאין להן דיירי קבע וכל שנה שנתיים הדיירים מתחלפים ולכן הן גם במצב יחסית ירוד.

 

איך תהפכו אותם לקצת יותר ידידותיים ומשמחים ופחות גנריים?

מרביתן של הדירות השכורות בישראל בכלל כמו גם דירות להשכרה בחדרה בפרט, צבועות בגווני הבז' לסוגיו, ומציגות קירות עירומים ומשמימים, אמנם צבעים בהירים נותנים לנו תחושת של מרווח אך לעיתים הם רק עושים ההיפך. שימוש בתמונות הוא צורה אחת להפיח חיים בקירות הבית ולהפוך את הדירה לקצת יותר שייכת לכם. גם מדבקות קיר לשימוש רב פעמי הן דרך נפלאה לשדרוג החלל, והיתרון המשמעותי הוא שניתן להסירן בקלות ולבצע בהן שימוש חוזר בדירה הבאה, באתרי הקנייה השונים ברשת תוכלו למצוא מדבקות כאלו, במחירים נוחים ובשלל עיצובים. אם בחרתם להשקיע וגם לצבוע את אחד הקירות, רצוי לבחור בגוון שאינו כהה מדי, ולהימנע מטיוחים עם טקסטורה, שיהיה לכם קשה מאוד (או יקר מאוד) להחזיר למצב המקורי. אמצעי נוסף לחימום החלל הוא אביזרי טקסטיל, שיוכלו לעבור איתכם לכל מקום. עדיף לבחור בשטיחים קלי משקל, שקל לנער ולנקות, כאלה שיעניקו נקודת צבע נדרשת לחלל וכמובן את החמימות הרצויה. גם כריות נוי הן דרך נוספת ליצירת חמימות ונינוחות בחלל. חלונות ישנים ניתן לשדרג ולהסוות באמצעות וילונות, כאשר השימוש בטקסטיל מעניק תחושה נעימה,חמימה וביתית בכל חלל. שטיח בדוגמא גיאומטרית, כריות צבעוניות או מונוכרומטיות בגדלים שונים וכמובן כיסויי מיטה הם פריטים הכרחיים בכל דירה.

ריהוט

דרך נוספת להרוויח מקום בדירות הקטנטנות שלכם הוא לרכוש או לחפש רהיטים לא גדולים במיוחד ובעיקר שיהיו קלים להזזה במקרה שתיאלצו לעבור לדירה אחרת. טיפ נוסף שניתן לכם הוא לתלות את שולחן האוכל כך שבזמן שלא תעשו בו שימוש תוכלו לקפל אותו. על הבלטות והמרצפות הישנות טרם דיברנו, כמובן שלהחליפן זו לא אופצייה אלא אם ממש בא לכם לעזור כספית לבעל הדירה שלכם או אם בעל הדירה הוא אחד מל"ו הצדיקים הוא יחליפן בעצמו, אך אם לא כך הדבר, ישנה אפשרות של הדבקת מרבד דשא נחמד, אם מדובר במרפסת או אם מדובר בתוך הבית ניתן להיעזר באיזה שטיחון נחמד ודקורטיבי שיחסה את הבלטות השבורות. ישנה אפשרות נוספת של הדבקת טפט לבלטות אך הוא לא ירד בקלות לאחר שתירצו לפנות לכן במקרה כזה כדאי להיוועץ עם בעל הדירה, רוב הסיכויים שהוא יתמוך במהלך.

Call Now Button
Open chat