צביעת דירה ברעננה

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

צור קשר

איך גורמים לבית להיראות חדש, מבלי לשבור קירות ולעשות שיפוץ רציני? הצעד הראשון בשדרוג וחידוש בית מבלי שיפוץ רציני, הוא צביעת דירה ברעננה.

מה נותנת צביעת הדירה? בעבר, היו מסיידים את הבית בסיד פשוט. היום יש חשיבות לצבע בו מסיידים את הבית. הצבעים שאנו נבחר, ייתנו את קווי העיצוב של הבית.

אילו טיפים מומלצים לצביעת דירה ברעננה?

· כדאי בסלון לשמור על חלוקת צבעים של לבן ושמנת. צבע השמנת ייתן אור למראה של הדירה.

להשתמש בצבעי שמן, ובצבעים שקל לנקות מהם ציורים- הרבה פעמים ילדים מציירים על קירות. אחר כך קשה למחוק את הציורים. על מנת שהבית יישאר תמיד יפה, וכדי שלא נצטרך כל פעם לסייד מחדש, מומלץ לצבוע את הדירה בצבע שמן שאפשר להוריד ממנו בקלות על ידי ניקוי מטלית כל ציור בעיפרון או לורד.

· עיטורי קיר – דרך להפוך את הבית למעין ארמון בעת צביעת דירה ברעננה, הם "עיטורי קיר". ישנם סיידים היודעים לצייר, או בני בית מוכשרים. אפשר לתת מראה חדש לסלון על ידי הוספת עיטורים בגווני שמנת. אפשר לתת מראה אחר לחדר הילדים על ידי ציור קיר מתאים.

· התאמת צבעים לחדרים – בעת צביעת דירה ברעננה, אפשר לצבוע חדרים בצבעים שונים, אך לשמור על קו מסויים בין הגוונים. למשל: גוונים בהירים ביותר בכל החדרים, והדפסים אחידים בסלון ובחדר שינה, גם אם הגוונים שונים. אילו צבעים מתאימים לכל חדר: סלון – מתאים גוון שמנת, המשדר יוקרה ואצילות

חדרי ילדים – חדרי ילדים כדאי לצבוע בתכלת או בכחול בהיר, או בירוק בהיר. צבעים אלו נותנים תחושת רוגע. תחושה זו חשובה לשם שירה על הרוגע של הילדים. צבעים אלו מומלצים בחדרי הבנים.

חדר תינוקות – חדר של תינוק בן מומלץ לצבוע בתכלת בהיר. חדר של תינוקת בת, מומלץ לצבוע בסגול. סגול הוא צבע מתאים לתינוקות בנות. צבעים רגועים אלו ישרו רוגע ושלווה על התינוק.

חדר שינה – את חדר השינה מומלץ לצבוע באדום חזק או בורוד נוטה לבהיר. צבעים אלו מסמלים אהבה.

חדר בנות – חדר של ילדות מומלץ לצבוע בוורוד ולעטר בעיטורים המתאימים לבנות.