צביעת דירה בנתניה

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

צור קשר

מחפשים צבעי בנתניה? על מה צריך להקפיד בעת צביעת דירה בנתניה? מה צריך לעשות בשביל להקל על צביעת הדירה, כל הפרטים על צביעת בתים בנתניה

1. צביעת דירה איננה פתרון לעובש  – יש לכם עובש בדירה בנתניה? צביעת דירה לא תפתור לכם את בעיית העובש. כדי לפתור את הבעיה, עליכם לטפל בבעיית העובש. כיצד מטפלים? ראשית כל, עליכם לטפל באינסטלציה של הדירה. כאשר יש צנרת חדשה, יש להסיר את העובש מתוך הקיר. רק כאשר מבצעים ניקוי פנימי של הקיר מהעובש, אז אפשר להתחיל בצביעת הקיר.

2. באילו צבעים להשתמש לצביעת חדרי הילדים? כאשר מבצעים צביעת דירה בנתניה, יש לצבוע את חדרי הילדים ב"צבעים רחיצים". צבעים רחיצים הם צבעים שניתן לקחת מטלית ולהוריד מהם לכלוך של טושים, צבעי גואש, וכו'.

3. הוספת נצנצים – ניתן לשדרג מראה של קיר על ידי הוספת אבקה של נצנצים. לעיתים האבקה תגיע בצורות שונות: לבבות, כוכבים, וכו'.

4. צבעים בעלי אפקטים – ישנם צבעים עם אפקטים שונים: גוון מתחלף, גוון פנינה, ועוד. כדאי לנסות לצייר מהצבעים הללו קודם על בריסטול, ורק כאשר מרוצים מהתוצאה המקבלת, אז לצבוע את הקיר בצבעים הללו.

5. צבע מגנטי – ניתן להפוך אזור מסוים בקיר ל"לוח מודעות", על ידי צביעת הקיר בצבע עם חומר מגנטי, שיאפשר הצמדת מגנטים אל הקיר. כדאי לבחור ריבוע מסוים בקיר חדר הילדים. הצבע הכי מתאים לכך הוא תכלת, כמו הצבע של בד להדבקת סקוצ'ים שיש בגני ילדים.

מתחילים לצבוע!

מתחילים בצביעת דירה בנתניה? מה עליכם לעשות?

1. הכנת הבית לצביעה – יש להזיז רהיטים, ולכסות את הרהיטים והמדפים בניילונים, על מנת שלא יתלכלכו בסיד. מומלץ לפרוס על הרצפה עיתונים, כדי שהרצפה לא תתלכלך. חשוב להצמיד היטב את הניילון על הרהיטים באמצעות מסקינטייפ.

2. הכנת כלי העבודה – יש להכין את כל כלי העבודה הדרושים לסיוד:

·שכפטל – יש לגרד את הסיד מהקיר באמצעות שפטכל.

·נייר זכוכית

·רולר ומברשות מקצועיים -חשוב גם שיהיה מגש לרולר בהישג יד.