צביעת גגות רעפים

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

כיום, בתים שמזמן על גגם הוצבו רעפים, נתקלים היום במראה ישן, ושהם חשים שהרעפים שלהם נתקלו במפגעים בעבר, ואנשים מחפשים לחדש את המראה של הגג שלהם, כמו שהוא היה פעם, ולהחזיר לרעפים את המראה הטבעי והאדמתי החלק הזה שהם כה אוהבים, לכן, כיום יש שיטה חדשה לחדש גגות רעפים בעזרת צביעת הרעפים עם צבע מיוחד שעמיד בכל תנאי האקלים, ובכל מזג אוויר, גם אם מדובר בגשם או אף בסערה חזקה, לעולם הצבע לא ירד. פעם אנשים חששו שהצבע של גגות הרעפים ידהה מהר, והם לא יוכלו ליהנות מהם לטווח ארוך לפני שהם יהרסו, אז בגלל זה יש את החידוש הזה, של הצבע החזק שמותאם בדיוק לרעפים. שלבי הצביעה מתחילים ראשית כל, בשטיפה חזקה מאוד של הרעפים בעזרת מים בלחץ גבוה מאוד, שיספקו ניקיון מקסימאלי, וכך שלא יהיו בעיות בעת הצביעה שנובעות מהלכלוכים, לאחר מכן, מייבשים את הרעפים לגמרי, בעזרת מייבש חזק במיוחד, שלא משאיר טיפה אחת, ואז בעצם מתחילים לצבוע, את הצביעה מבצעים בשלוש שכבות אחידות, בכדי להביא לתוצאה מקסימלית, ובסוף לשמור על התוצאה המקסימה שהושגה בצביעה, מוסיפים גלזורה איכותית מאוד, ששומרת על הצבע לתמיד. לאחר מכן, משאירים לייבוש, וזהו, הצביעה הסתיימה. מומלץ לחדש את הגלזורה אחת לשנתיים, בשביל לשמור על צבע הרעפים בצורה הטובה ביותר.

ניקיון גג רעפים

לפעמים, כשאנשים מסתכלים במבט חטוף על הרעפים שעל גג בתיהם, והם רואים שהם לא נראים במיטבם, הם ישר רצים לצבוע את הרעפים, והם חושבים שזהו הפתרון היחידי לבעיית הרעפים החיוורים שלהם, אך יש לנו משהו לחדש לכם, אם הרעפים שלכם לא נראים הכי טוב שיש, לא חייבים תמיד לצבוע, לפעמים די בשטיפה מיוחדת, שנועדה לרעפים, וזהו, בכדי להביא לתוצאה המקסימלית שיש, מבלי להשקיע בצביעה ובחידוש של הרעפים. שלבי הניקיון הם פשוטים, ראשית שוטפים את הרעפים עם מים בלחץ גבוה, ולאחר מכן פשוט מייבשים את הרעפים עם מייבש אוויר חם חזק במיוחד, וזהו, פשוט כך, וכבר אז אפשר ליהנות מתוצאה של רעפים נקיים שנראים בדיוק כמו שהיו בהתחלה. רצוי לחזור על פעולה זו אחת לשנה, בכדי ליהנות מהמיטב שיש לרעפים להציע

החלפת הרעפים

אם אתם רואים שהרעפים כבר במצב אבוד, ואין אפשרות לתקנם כלל, לא בשטיפה, ואף לא בצביעה יסודית, אז אין ברירה, אלא להחליף לגמרי את הרעפים, אל דאגה, דבר זה הוא לא יקר כל כך, והתקנת הרעפים הינה עבודה פשוטה, ולא מסובכת שלא דורשת זמן וכסף רב. אך בשביל שלא תגיעו לתוצאה זו עם רעפיכם החדשים, דאגו לטפל בהם כמו שצריך, כלומר, צביעה אחת לשנה ובמקרה הצורך צביעה ופינישים של גלזורה.

Call Now Button
Open chat