צביעת בניין מגורים במסגרת שיפוץ בניין

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

מה כולל צביעת בניין המגורים?

צביעת בניין המגורים באמצעות חברת שיפוץ כוללת את הדברים הבאים: צביעת חזית הבניין הכוללת בין היתר את עבודות החיפוי השונות ותיקונים אסתטיים קטנים אשר מפריעים לעין, זה יכול להיות חורים בקירות, סדקים, שברים ועוד. מעבר לכך, הצביעה כוללת גם צביעה פנימית של חללי הבניין לרבות לובי הבניין וחדרי המדרגות, אך אם הצביעה היא חיצונית היא כוללת את לובי הבניין וחדרי המדרגות. צביעת בניין המגורים נעשית באמצעות צבעים איכותיים ביותר ולרוב היא נעשית בשימוש בסנפלינג לצורך צביעת הבניין חיצונית, במיוחד שבקומות הגבוהות שקשה להגיע אליהם.

מי מטפל בכל מה שקשור לצביעת הבניין?

מי שמטפל בכל מה שקשור לצביעת הבניין במסגרת השיפוץ הוא ועד הבית של הבניין. הועד מחליט איזה חברת שיפוץ לבחור לעבודות הבניין, מקבל הצעות מחיר שונות וכן מחליט ביחד עם החברה עצמה איזה שיפוץ הוא צריך חיצוני או פנימי. חברת השיפוץ מגיעה לבניין על מנת לבדוק את השיפוץ והצביעה שהבניין צריך ובהתאם לכך נותנת מחיר לוועד הבית. רוב השיפוצים אשר נעשים בבנייני מגורים הינם שיפוצים חיצוניים אשר כוללים צבע, מאחר שרוב הבניינים הם בניינים ישנים אשר עם הזמן התרופפו ונגמרו להם סדקים, חורים ועוד בקירות.

מה אתם צריכים לדעת לגבי צביעת בניין המגורים שלכם במסגרת השיפוץ?

כפי שציינו ועד הבית מחליט לגבי צביעת הבניין המשותף, כמובן שהועד צריך הסכמה של כל הדיירים על מנת לצבוע את בניין המגורים. במידה ואין לכם ועד בית אז חברת הניהול היא זאת שאחראית על הצביעה. את צביעת הבניין החיצונית מבצעים בין 7-10 שנים לעומת צביעה פנימית אשר מתבצעת לעיתים קרובות בין שנתיים לשלוש. המחיר לצביעה חיצונית הוא מחיר יקר אשר מתחלק בין דיירי הבית, אך אם מדובר על צביעת לובי בלבד או חזית הבניין המחיר הוא נמוך יותר. עבודת הצביע לבניין מתבצעת באמצעות קבלן צבע או חברה גדולה בתחום.

מחיר צביעת בניין

מחיר צביעת בניין מתחלק לכמה חלקים, ישנה צביעה חיצונית, צביעה פנימית וצביעת הלובי או הבניין עצמו בלבד. צביעה חיצונית מתחילה ממחיר של 65 ₪ למטר ועלות נוספת על השימוש בסנפלינג שהוא בין 10-20 ₪ למטר. חזית הבניין עולה בין 2500-4000 ₪ שמדובר על צביעה בסיסית בלבד, במידה ותרצו חיפוי חיצוני או הדבקה של מעטפת חוץ על הבניין זה יעלה לכם עוד כסף. מחיר צביעת לובי בלבד הוא במחיר 1000-2500 ₪.

Call Now Button
Open chat