צביעה דירה לאחר שיפוץ דירה

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

אם קיים בכם הצורך לעשות שינוי בבית והחלטתם לשפץ אותו, אתם בוודאי מבינים שמדובר בתקופה אינטנסיבית ולא פשוטה, אך שבסופה תגורו בבית המשודרג שחלמתם עליו. ביתכם יהיה נוח יותר למגורים ויפה מבחינה ויזואלית, כשחלק מזה יתאפשר לא רק בשל הפעולות המאסיביות והמעמיקות כמו שבירת הקירות או החלפת הקרמיקות, אלא גם בזכות העבודות האחרונות בתקופת השיפוצים, שהן עבודות הצביעה. צבע הבית מבפנים או מבחוץ, מקנה לו אווירה ומראה מסוים, וכל שינוי בצבע מייצר גם שינוי בתחושה של הדיירים המתגוררים בתוכו. צביעת הבית לאחר שיפוץ היא בעצם ה"פיניש" האחרון, הדבר שיסגור את כל העבודה שנעשתה בביתכם לאורך תקופת השיפוצים, ומה שיקנה לבית את המראה המחודש והנאה שאתם מעוניינים בו. מסיבה זו חשוב לאפשר רק למקצוענים המתמחים בצביעת בתים, לעשות את העבודה החשובה הזו בבית שלכם, שהוא ככל הנראה הנכס היקר ביותר שיש לכם.

צביעת בית "שוטפת"

כאשר אנשים אינם מעוניינים לעשות שיפוץ כולל בביתם, אלא רק לחדש את מראהו ולייפות אותו מעט, כמובן שניתן לבחור לצבוע רק את הקירות והתקרה ולהקנות לבית מראה מחודש. אם זה בלאי הנוצר מחיי היום-יום, או לכלוך שנוצר ממשחק של ילדים- כל דירה זקוקה מדי פעם לצביעה בכדי לחזור למראה הנקי שלה. חשוב להבין שגם כאשר הבית מצוחצח למשעי, האבק הוסר והרצפה שטופה- אם יש בו קירות מקושקשים ומלאי כתמים, הם יקלקלו את תחושת הניקיון ויהרסו את המראה שלו. צביעת בית הנעשית באופן שוטף, בין אם זה באזורים קטנים על מנת לכסות כתמים, או צביעה כוללת של כל הבית אחת לשנה, למשל- היא פשוטה יחסית לביצוע. עבודות ההכנה של המקומות המיועדים לצביעה במקרה כזה, אינן מסובכות ובדרך כלל הן מקומיות, בין אם מדובר על סתימת חור של מסמר או שיוף קל פה ושם.

צביעה בבית של אחרי שיפוץ מאפשרת תיקוני תקלות שלא התגלו במשך שנים

לעיתים במהלך עבודות השיפוצים מתגלות תקלות לא פשוטות במצב הקירות, כמו למשל פיצוצים לאורך קיר המטבח, הנחשפים רק כאשר מורידים מהקיר את אריחי הקרמיקה שהיו בו, או עובש המתגלה בקיר האמבטיה לאחר שהוסר ארון שהיה מחובר אל הקיר. אז כבר מדובר בעבודת צבע מושקעת ומורכבת, הדורשת מאנשי המקצוע ידע בתיקון הקיר ועבודה למניעת הישנות המצב בעתיד ולגימור מושלם. חשוב לוודא מול החברה שתצבע את ביתכם בסיום השיפוץ, שיש לה את כל הכלים להתמודדות עם צביעה של מקומות מאתגרים בבית שעבר שיפוצים, בין אם זה בית במצב חדש שרק הוספתם לו קיר גבס, או בית ישן שאתם מחדשים אותו כעת ומתמודדים עם הפגמים שהשנים יצרו בתוכו. הדבר החשוב ביותר בצביעת דירה לאחר שיפוץ הוא לא רק המראה הסופי של הבית, אלא גם מצבו ה"אמיתי" מבפנים והביטחון שתקבלו מאנשי המקצוע ששכרתם, לשימור מיטבי של הבית לאורך זמן.

Call Now Button
Open chat