סיימתם לצבוע? הגיע הזמן לניקיון

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

אין כמו לערוך שיפוץ בבית. אתם יכולים לחדש את הצנרת, להעביר נקודות חשמל חדשות וכמובן, לצבוע את הבית. לאחר תכנון מדוקדק את בוחרים בצבע צהוב בהיר לסלון ביתכם, את חדרי הבנים את צובעים בכחול, את חדרי הבנות בוורוד ואת חדר ההורים בצבע לילך עליז. אך לאחר שהשיפוצניקים והצבעים הולכים, נוצר תוהו ובוהו בבית. כתמי הצבע מופיעים על הרצפה, על זכוכית החלון ואפילו על השיש החדש שלכם. אם סיימתם לצבוע, זה הזמן המתאים לקרוא לחברת ניקיון מקצועית שתעשה לכם קצת סדר.

השאירו למקצוענים לעשות את העבודה

ממבט ראשון אתם אולי חושבים שאינכם צריכים עזרה בניקוי הבית לאחר צביעה ושיפוץ. הרי ניקיתם את הבית יותר מפעם אחד ואתם יכולים להחזיק מטלית ומגב גם מבלי לעבור הכשרה מיוחדת. למרות זאת, כשאתם מתחילים לנקות בפועל, אתם מגלים כי לא מדובר במשימה פשוטה. כתמי הצבע אינם יורדים גם לאחר קרצוף משמעותי והדרך לניקיון מושלם עוד ארוכה. לפיכך, אתם מחליטים לבצע את הדבר הנכון עבורכם ועבור הבית שלכם ולהזמין חברת ניקיון מקצועית. חברה זו משתמשת בחומרים מיוחדים ובכלים מיוחדים על מנת להסיר את כתמי הצבע במהירות.

מעבר לכך, גם אתם חשבתם שהצלחתם לחסוך בכסף לאחר שבחרתם לנקות את הבית באופן עצמאי, תגלו עד מהרה שאתם מוציאים סכומים גבוהים על חומרי ניקיון, וזאת עוד מבלי שדיברנו על הזמן שמתבזבז בדרך.

מי זקוק לשירותי ניקיון לאחר שיפוץ

שירותי ניקיון לאחר שיפוץ מתאימים לכל מי שעבר שיפוץ, בייחוד אם השיפוץ כלל גם צביעה בדרך. אלה רק כמה דוגמאות לאנשים שעבורם הניקיון לאחר הצביעה יכול להיות הצלה של ממש:

·        אנשים שאין להם זמן – עובדים מהבוקר ועד הערב? אין לכם זמן לעצמכם או לבני המשפחה? אל תקשו עליכם בניקיון שלאחר השיפוץ. צוות מקצועי יכול לבצע את העבודה במהירות ולחסוך לכם זמן יקר.

·        אנשים מבוגרים – לאנשים מבוגרים אין את הכוח הדרוש כדי לקרצף את כתמי הצבע ולשפשף את כל רהיטי הבית. לצוות של חברת הניקיון, לעומת זאת, יש הרבה כוח ומוטיבציה לעשות זאת.

·        אם אתם מעוניינים לקבל תוצאות מהירות – עברתם שיפוץ ארוך ומייגע, גרתם אצל ההורים והחברים במשך כל התקופה הזו וכעת אתם רק רוצים לחזור הביתה. לפני שאתם חוזרים לבית מלוכלך המלא בריחות של צבע, התקשרו לחברת ניקיון כדי להשלים את העבודה ולהיכנס לבית נקי מכל רבב.

צבעתם לאחרונה את הבית? חברת ניקיון מקצועית בדרך אליכם

מחפשים חברת ניקיון אמינה המבצעת מגוון רחב של עבודות ניקיון על הצד הטוב ביותר? היכנסו ל- https://www.icleaning.co.il ותגלו כי חברת לבנדר מציעה שירותי ניקיון מגוונים, כולל ניקיון לאחר צביעת דירה, ניקיון משרדים, ניקוי חלונות, שאיבת הצפות, ניקוי חדרי מדרגות, ניקיון בניינים ואף שירותי פוליש וליטוש מרצפות.

Call Now Button
Open chat