ניקיון דירה חדשה לאחר צביעת דירה

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

אם כבר יצא לכם לעבור דירה מספר פעמים, בטח כבר נתקלתם באתגר הנקרא ניקיון דירה חדשה לאחר צביעת דירה. התקופה שלפני המעבר היא אינטנסיבית מאוד- צריך לארוז, למיין ולארגן את כל הציוד והחפצים בבית, ותוך כדי גם לדאוג שהדירה החדשה תהיה נקיה ומוכנה למעבר. אם יש משהו שמומלץ מאוד להיעזר בו על מנת להקל על עצמכם בימים המאתגרים שסביב תאריך המעבר- זה שימוש בשירותי ניקיון מקצועיים בבית החדש.

עוזרת בית או חברת ניקיון?

על אף שהדירה הבאה שלכם ריקה לגמרי, ניקיון דירה חדשה צריך להיעשות ביסודיות ובמקצועיות רבה. טרם הכניסה לבית בוודאי דאגתם לצבוע את הקירות ואולי אפילו הזמנתם הדברה נגד מזיקים. חשוב מאוד שכאשר תגיעו עם משאית ההובלה אל הבית החדש, הוא יהיה נקי לחלוטין מכל האבק והלכלוך שנוצרו מהשיפוצים או הצביעה, ועל אחת כמה וכמה מנזקיהם של חומרי ההדברה המסוכנים. עוזרת בית יכולה בהחלט לנקות היטב דירה חדשה, אבל זכרו שעבודה של אדם אחד אינה שקולה לעבודת צוות, וכדאי שתשקלו להשתמש בשירותיה של חברת ניקיון.

יתרונות של חברת ניקיון מקצועית

אם תזמינו עוזרת בית, תאלצו לקנות את כל סוגי החומרים בעצמכם: מגבים, סמרטוטים ודליים, נוזל לניקוי רצפות, ספריי לחלונות, אקונומיקה וכל היתר- ולהביא אותם אל הבית החדש. בוודאי לא חסרות לכם משימות בתקופה הזו, ומומלץ שתסירו מעליכם כל דבר הגורם לכם ללחץ. אם תחליטו להתקשר ולהזמין חברת ניקיון, העובדים יגיעו עד לבית החדש שלכם עם כל הציוד וחומרי הניקוי הנדרשים. ניקיון דירה חדשה אמנם אינו כולל הסרת אבק מעל פני הטלוויזיה, למשל, פשוט כי היא עדיין לא הוכנסה אליו, אבל בהחלט יש המון לכלוך בכל מקום למרות שהבית ריק, גם אם הוא לא נראה לעין. חברת ניקיון תוכל לשאוב באופן יסודי את כל האבק שהצטבר בבית מהעבודות שנעשו טרם המעבר, תעשה לכם פוליש על הרצפה אם תרצו ותנקה כל פינה. בנוסף, המחיר אמור לכלול בתוכו גם את הביטוח עבור כל אנשי הצוות שיגיעו לעבוד אצלכם, נושא חשוב ביותר למען השקט הנפשי שלכם כמעסיקים.

דברים שחשוב לוודא כשמזמינים חברת ניקיון

הכנסת אנשים זרים הביתה, גם אם הוא ריק- היא דבר משונה מעט וטבעי שיהיה לכם קשה להיות בטוחים באיכות העבודה שתתבצע בביתכם. כדאי לכם למצוא חברת ניקיון אמינה וטובה ואם אפשר- נסו לקבל המלצות מחברים. חברה מקצועית המבצעת ניקיון דירה חדשה תדע להעניק לכם חוויה טובה של שירותי ניקיון יסודי ואיכותי, שיגרום לכם להשתמש בשירותיה גם בהמשך.

Call Now Button
Open chat