ניקיון אחרי שיפוץ וצביעת דירה

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

 

צבע הוא כיום הכלי הנגיש והיעיל ביותר המסייע במהירה וללא הוצאות כבדות לחדש את סביבת המגורים או העבודה. צבע חדש תמיד מרענן ותמיד משדרג. הוא יכול להגדיל בצורה ויזואלית חלל קטן והוא יכול להעניק לו מראה יוקרתי ואלגנטי. בנוסף, הוא משנה את התחושה וממלא באנרגיה. יתרונותיו רבות אך יש חיסרון אחד – הלכלוך. לא מעט אנשים מוותרים על הצביעה רק בגלל הלכלוך, כמו גם בגלל הנזק לרכוש היקר העלול להיגרם במהלכה. הרשת גדושה בטיפים והמלצות כיצד אפשר למנוע מצב זה או לפחות למזער אותו, אך כשמגיעים בפועל למשימת הצביעה הכל משתבש. לכן, הטיפ החשוב ביותר לכל הצובעים, הוא פשוט לפנות לחברת ניקיון מקצועית שתיקח על עצמה את משימת הניקיון ותעשה אותו באופן יסודי.

 

צביעת כפתרון עיצובי

צביעת הבית, המשרד או העסק הוא פתרון עיצובי נפלא, נגיש ופופולארי. לרשותו של הצרכן עומד היום מבחר עצום של גוונים, טקסטורות ושיטות עבודה מתקדמות המאפשרות בקלות להפוך כל חדר להרבה יותר נכון ועדכני. כך למשל, היום כבר לא נהוג לצבוע את החלל בצבע אחיד אלא לבחור שלושה גוונים שונים לפי נוסחה 60:30:10 כאשר 10% מהשטח יהיה צבע דגש ואילו 60% צבע בסיס. טרנד נוסף הוא כן לצבוע את החלל בצבע אחיד אך להותיר קיר אחד בצבע ניגודי בולט במיוחד, כמו סגול כהה על אפור בהיר, או אדום על לבן. אפשר גם להיעזר בצבעים עם אפקטים מיוחדים או טקסטורת שונות: טקסטורת חול או זכוכית נוצצת, אפקט סוויד או ספארי, יוטה, שליכטה, גרפיטו והרשימה עוד ארוכה.

צביעה כפתרון אסתטי

הצבע תמיד היה משהו שמסתיר היטב את כל הפגמים, מכניס לחלל המון רעננות וניקיון. לא סתם, לפני חג הפסח, נהוג אצלנו לצבוע את הבית כדי לחדש את האווירה, להסתיר סדקים, רטיבות ועובש. רוב האנשים שמים דגש על הסלון והמטבח, יש מי שדרושה לו צביעה רק בחדר האמבטיה ויש הזקוקים לצביעה כללית של הבית. בכל מקרה, בין אם מחליטים לעשות זאת מטעמי אסתטיקה ובין אם מטעמי עיצוב, כדאי לחשוב צעד אחד קדימה על מנת לייעל את תהליך. ישנן חברות מקצועיות המציעות שירותי צביעה לצד שירותי ניקיון לאחריה, מה שחוסך המון כאב ראש ומאפשר לחסוך לא מעט כסף. הן גם מבטיחות איכות הרבה יותר גבוהה ותוצאה שתישמר לאורך זמן.

ניקיון יסודי לאחר הצביעה

צבע זה דבר מלכלך. נכון, בשנים האחרונות נכנסו לשוק שיטות עבודה חדשות, אביזרי עבודה נפלאים וכלים מקצועיים מצוינים. אך אם לא מקפדים על כללי הזהירות הבסיסיים במהלך הצביעה ולא יודעים כיצד לנקות בצורה יסודית לאחר המשימה, התוצאות עלולות להיות לא נעימות. הצבע יכול להכתים את הריצוף בצורה בולטת, הוא עלול להכתים את הריהוט ועוד המון דברים מסביב כמו וילונות, ספות, שטיחים, מוצרי נוי, עציצים וכן הלאה. כתוצאה מכך האפקט הוויזואלי שרוצים להשיג מהצבע החדש והמראה המשודרג של הבית, הולך לאיבוד. בשביל זה ההמלצה החמה ביותר היא להפקיד את משימת הניקיון בידיים מקצועיות שבתוך הזמן הקצר ביותר לא ישאירו זכר לעבודות הצביעה.

Call Now Button
Open chat