מי אחראי לצביעת חדר המדרגות בבניין משותף?

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

הבניינים מקיפים אותנו מכל עבר. אנו גרים בהם, עובדים בהם ולעתים גם מבלים. כל מי ששוהה בבניין דרך קבע יודע עד כמה חשוב לתחזק אותו היטב – לשמור על הניקיון והצבע של חדר המדרגות, לנקות את שאריות האבק וכמובן לדאוג לאינסטלציה. משום כך, דיירים רבים מעדיפים לבחור חברת ניהול ואחזקת מבנים אשר תנהל עבורם את העבודה.

חברת ניהול ואחזקת מבנים – אילו שירותים היא מספקת

חברה לניהול ואחזקת מבנים מספקת מגוון רחב של שירותים איכותיים:

  • תחזוקת גינות – כל אחד אוהב לשבת ולשתות כוס קפה בגינה מעוצבת, יפה וירוקה. אך לא תמיד כך הדבר. כאשר מדובר בגינה משותפת שבה עוברים אנשים רבים, לא אחת היא נראית מוזנחת ובלתי אסתטית מבחינת מראה – ניירות הפזורים בה בכל פינה, שיחים פרועים ובלתי גזומים ודשא צהוב אינם בדיוק מראה מלבב. צוות מקצועי של חברת התחזוקה יודע לטפל במקרים כאלה במקצועיות.
  • בעיות חשמל ואינסטלציה – תחזוקת מבנים מתייחסת גם לחלק הטכני של המבנה. כך, עובדי אחזקת מבנים מטפלים בבעיות של אספקת חשמל או סתימת ביוב הנגרמת מסיבות שונות: שורשים החוסמים את מערכת הביוב, חומרים שומניים העוברים דרכה ועוד.
  • שמירה על ניקיון חדר המדרגות – בבניינים משותפים רבים לא אחת השכנים נאלצים להתחלק ביניהם בעבודות ניקיון חדרי מדרגות. עבודות אלה צורכות זמן ומאמץ, ולכן יש המפקידים את העבודה בידי מקצוענים.
  • ויש גם שיפוצים – חברת ניהול ואחזקת מבנים אחראית לא פעם על ניהול השיפוצים של המבנה. לעתים נוצר הצורך לרענן את מראהו של חדר המדרגות או לצבוע את הבניין. במקרה זה היא יוצרת קשר עם קבלן השיפוצים או מבצעת שיפוצים מטעמה.
  • שמירה – בבנייני משרדים מסוימים יש צורך בשמירה אדוקה על הבניין בשל המידע הרגיש הממוקם בהם. השומר מצוי בבניין בשעות העבודה של המשרד ובודק שהכול תקין.

צביעת חדר מדרגות – רק תחת חברת אחזקות מקצועית:

דיירי הבניין זקוקים לא פעם לשירותיו של צבעי מקצועי. חדר המדרגות מתלכלך והקירות נהפכים לשחורים ופתאום כבר לא נעים להזמין חברים לבקר אצלכם וכאן נכנסת לתמונה חברת אחזקה מקצועית אשר אמורה לקחת אחריות על מצב חדר המדרגות בבניין. בדרך כלל בעבור תוספת סמלית חברת האחזקת אמורה לדאוג לצביעה של חדר המדרגות והיא אמורה לבצע את הגבייה מכל דיירי הבניין בעבור הצביעה, במידה ויש וועד בית זהו בדרך כלל תפקידו לגבות מהאנשים תשלום עבור הצביעה, לא פעם יש צורך לצבוע גם את הלובי של הבניין וגם את התקרה על מנת שחדר המדרגות והלובי של הבניין יראו הרבה יותר נעימים ומזמינים וכך תוכלו להזמין אנשים לבקר אצלכם בתחושה שאתם גרים בסביבה נעימה ונוחה ובעיקר עם צבע מדהים.

המאמר מוגש מטעם אתר טופ אחזקות – לחצו לפרטים נוספים

Call Now Button
Open chat