כלי עבודה מומלצים לצביעת הבית

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

צביעת בית נחשבת למלאכה, אשר מי שחייבים לצמצם בעלויות השיפוץ או הייפוי של הבית נוטים לוותר על שכירת שירותיו של צבעי מקצועי ולבצע את עבודות הצביעה במו ידיהם. בעיקר כאשר מדובר בצביעת משטחים קטנים באופן יחסי או בחידוש צבע. יהיה השיקול על העדפת צביעה אישית על שכירת שירותי צביעה מקצועיים אשר יהיה- בכל מקרה נדרשים כלי עבודה לצביעה.

רכישת כלי עבודה איכותיים באינטרנט היא חלופה מועדפת על רבים, בעיקר בשל החיסכון בזמן ובכסף, ההיצע המגוון, האפשרות לבצע השוואת מחירים ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר. באתרים המהווים חנויות מקוונות ניתן להזמין את מוצר ולקבלו בתוך זמן קצר ביותר, לאחר תשלום באמצעות מנגנון סליקה מאובטח, המהווה ערובה לשמירת חסיון הפרטים האישיים של הלקוחות.

על מנת לבצע צביעה איכותית בכלל ושל קירות בפרט חשוב שיהיו ברשותכם רולר לצביעה או פד, מברשת לתיקונים, ניר לטש ( זכוכית) מספר 0 ומספר 2 . חשוב לציין, כי לצביעת דלתות ומשקופים עדיף להשתמש במברשת עם שיער ארוך או, לחלופין, ברולר ספוג מיוחד, המיועד לצביעה באמצעות צבעים סינטתיים.

לצורך הצביעה יש להצטייד ברולר לצביעה או מצבוע (פד) וכן במברשת קטנה לתיקונים וניר לטש מספר 2 ומספר אפס. לצביעת קירות מומלץ להשתמש ברולר קצוץ שיער או פד. לצביעת דלתות ומשקופים מומלץ להשתמש במברשת ארוכת שיער או רולר ספוג מיוחד לצביעה בצבעים סינתטיים.

עבודת הכנה יסודית- תנאי להצלחה בצביעה

האפקטיביות של הכלים תלויה באופן ההכנה של המשטח לקראת הצביעה. חשוב להבהיר, כי צביעה על משטח מאובק ו/או מוכתם תחליש ותרופף את אחיזת הצבע בקיר, תכער את מראהו בכך שתותיר בו זיזים ובליטות. הניקוי אינו מחייב ציוד מיוחד- די במטאטא ובסמרטוט- סחבה. על מנת להגן על מתגים, מזגנים שקעים ועוד מהצבע, מומלץ להדביק עליהם נייר דבק ולהסירו תכף לאחר הצביעה, לפני שיתייבש .

עיניכם הקוראות עדות- מדובר במספר מצומצם של כלים בסיסיים, שניתן להזמין אותם באינטרנט. תוכלו לראות את התמונות של המוצרים ושל מידותיהם ולהחליט האם הם מתאימים לכם על פי גודל הדירה שלכם. על מנת לוודא כי אתם רוכשים את הכלים המתאימים תוכלו להתייעץ עם צבעים או עם מי מחבריכם שנוהגים לצבוע את בתיהם במו ידיהם. טיפ: אם מדובר בצביעת מתחמים קטנים בבית- רצוי להשתמש במגש צבע, מהסוג המוצע יחד עם הרולר, בעוד צביעת מתחם גדול מצדיק לשקול שימוש בדלי גדול או בגיגית.

Call Now Button
Open chat