כך תשדרגו את הבית בעזרת צבעים

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

עיצוב בית יכול להיות תהליך ארוך ולא זול ולכן לא כל אחד מוכן לבצע אותו, גם אם הבית שלו דורש את זה. למעשה, לא כל בית חייב לבצע את כל התהליך הארוך מכיוון שלפעמים הכנסת מעט צבע לבית יכולה לשנות הכול. איך ניתן לעשות זאת ואיך נדע אם צבע הוא כל מה שאנחנו צריכים?

עיצוב פנים או רק טאצ' של צבע?

במידה ואתם רוצים לבצע שיפוץ של ממש הכולל שבירת קירות והחלפת המטבח, האמבטיה, חדרי השינה וכד' מסיבות של התיישנות, שינוי בהרכב הדיירים או סיבות דומות, עליכם לעשות עיצוב פנים. עיצוב הפנים יכלול תכנון מחדש של מבנה הבית, החלטה על תקציב, קניית רהיטים, ריצוף, חיפויים וכד'. את כל אלה כדאי לעשות עם מעצב פנים מומלץ, כזה ששמעתם עליו מחברים או משפחה וראיתם את העבודות שלו.

במידה ואתם רק חושבים שהבית שלכם קצת משעמם או טיפה מוזנח, מומלץ פשוט להכניס צבע לבית שיכניס אור וחיוּת. ניתן לעשות זאת במספר דרכים שרצוי לבחור לא באחת אלא לשלב ביניהם:

  1. צביעת הבית: הדרך הבסיסית ביותר להכנסת צבע לבית היא פשוט לצבוע אותו. נסו לראות איזה צבע מתאים לכל חדר בבית ואל תפחדו להשתגע קצת עם הצבעים, כי זה מה שיעשה את הבית פחות משעמם. גם את התקרה ניתן לצבוע בצבע שונה מלבן, אך כדאי להתייעץ לגבי זה עם מעצב הום סטיילינג או לקרוא על כך באינטרנט. אם הבית קטן, נסו לתחום את החללים בעזרת הצבע כך שהבית יראה גדול יותר.

  2. רהיטים: אם הרהיטים במצב טוב אין סיבה להחליף אותם רק כדי לשנות צבע. ניתן להוסיף על הספות בסלון לדוגמה כריות בצבעים מנוגדים, על שולחן פינת האוכל או שולחן הסלון ניתן להניח מפה צבעונית וכד'.

  3. תמונות ואומנות: תמונות שלכם או יצירות אומנות מיוחדות הן תוספת נהדרת של צבע לחדרי הבית השונים.

  4. סדינים ומגבות: בחרו בצבעים בולטים ושונים משאר הצבעים שבחדר.

לצבוע לבד או לשכור צבעי?

תלוי בגודל העבודה ובסוגי הצבע שתרצו לעשות. במידה ומדובר בחדר אחד או שנים אז בהחלט ניתן לעשות זאת לבד, אך אם מדובר בבית כולו, רצוי לשכור צבעי מקצועי. עבודת הצבע היא עבודה פיזית קשה וכדי להגיע למצב שהקיר נראה מושלם, ללא גושים וכתמי צבע על הפאנלים מאוד מומלץ לשכור את שירותיו. בנוסף, צבע לא חייב להיות חלק, ישנם צבעים שנותנים לקיר מרקם שונה- צבע ידע לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

מה חשוב לבדוק לפני שצובעים את הבית?

  • שאין רטיבות בקירות שאנו מעוניינים לצבוע.

  • שאנו משתמשים בצבעים איכותיים ולא רעילים.

  • שאנחנו בטוחים שזה הצבע שאנחנו רוצים.

  • השוואת מחירים בין מספר אנשי מקצוע.

Call Now Button
Open chat