כך תמצא צבעי מקצועי במחיר שפוי

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

צביעת הבית או המשרד הינה פעולה שמתבצעת אחת לתקופת זמן ארוכה והינה מאפשרת קבלת מראה מסודר ונקי ביותר למבנה. אין ספק שעם תוצאות הצביעה נרצה להישאר לאורך כמה שנים טובות ומסיבה זו חשוב לבחור בבעלי המקצוע הטובים ביותר. אז איך בוחרים צבעי מקצועי והאם אפשר למצוא צבעי מקצועי בזול? המשך לקרוא.

כיצד מוצאים צבעי מקצועי בזול?

ישנם אנשים רבים העוסקים בעבודות צבע אך יש לציין כי במקרים רבים מדובר בשיפוצניקים שלוקחים עבודות צבע "על הדרך". כאשר מדובר בבחירת צבעי מומלץ לבחור בקבלן צבע או צבעי שזהו אחד מתחומי העיסוק העיקריים שלו מפני שרק על ידי ניסיון רב ניתן להיות מומחה בכל סוגי עבודות הצבע הקיימות ובהתמודדות עם תקלות מורכבות שלפעמים יש. בעידן האינטרנט סביר להניח שתוכלו למצוא המלצות על צבעים מקצועיים ללא חיפוש רב אך בכל אופן מומלץ מאוד לבקש מכל צבעי אליו אתם פונים תמונות של עבודות שניהל על מנת שציפיותיכם מעבודת הצבעי יהיו ריאליות. אם אתה מעוניין למצוא צבעי בזול ולהשוות מחירים, נסה למצוא כאן צבעי מקצועי. מומלץ בכל אופן לבקש כמה הצעות מחיר מקבלני צבע שונים על מנת שתוכלו להשוות, בעת קבלת הצעת המחיר מומלץ לפרט בפני קבלני הצבע על הדירה כמה שיותר ובמיוחד במידה ויש בדירה או במשרד תקלות או כתמים בקיר שיש להסיר וכך תוכלו לקבל את הצעות המחיר עם מפרט מלא ולהשוות ביניהן בקלות ומבלי הפתעות עתידיות.

על המורכבות שבצביעת קירות

בניגוד למה שרבים חושבים, אין בפעולת הצביעה רק מריחת הצבע אלא ישנה עבודת הכנה רבה לקראת הצבע על מנת למנוע סדקים וקילוף הצבע, עבודה זו כוללת מילוי שקעים בקירות, עבודות שפכטל וגירוד בליטות בקיר ועוד. עבודתו של צבעי מקצועי יכולה להתחיל עוד לפני עבודות הכנת הקירות והתקרה, בייעוץ לגבי בחירת הגוונים. בנוסף, צבעי מקצועי מתמחה גם בצביעה דקורטיבית ויודע להשתמש במגוון טכניקות צביעה על מנת להעניק מראה אסתטי ומגוון צבעים. מעבר לכך, במקרים בהם ישנם כתמים על הקירות הנובעים מרטיבות או דברים אחרים, צבעי מקצועי יוכל לעיתים לטפל במקור הבעיה כך שאין הדבר יפריע בהמשך ויפגע בעבודות הצבע שהתבצעו בקירות ותקרת הדירה או המשרד.

על מחירי הצבע

מחירי הצבעים מחושבים על פי מטר מרובע ולפי כמות שכבות הצבע הנדרשות, כמות עבודות ההכנה המיוחדות אם יש וכמובן סוג הצבע. לרוב מומלץ לצבוע את הקירות בשתי שכבות לפחות ולעיתים מומלץ גם לצבוע בשלוש שכבות. סוגי הצבע הנפוצים בשוק הישראלי הינם צבע אקרילי, צבע פלסטי וצבע סינטטי. על בחירת הצבע מומלץ להתייעץ עם הצבעי אשר אותו אתם שוכרים מכיוון שהינו אובייקטיבי לגבי סוג הצבע בו תשתמשו מפני שלרוב הוא איננו גם ספק הצבע.

Call Now Button
Open chat