טיפים לצביעת הסלון

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

כאשר מדברים על החדרים המרכזיים בבית, מדברים למעשה על הסלון שהוא לב הבית. לצד חיפוש והשקעת מאמצים באמצעות ספות מושלמות, יש עוד כמה דברים שאסור לשכוח. לא כל סלון מחייב בחירת רהיטים בלבד כדי לשדרג את המראה שלו. יש בהחלט כמה וכמה אפשריות שיכולות להקטין לכם את ההוצאות ולהעניק לכם מראה מושלם לצבע הסלון שלכם. כדי שלא תלכו לאיבוד, להלן כמה טיפים לצביעת הסלון- אז איך זה עומד להראות?

כפי שהבנתם, שיפוץ של הסלון יכול להיות מורכב ויקר מאוד, מאידך, יש לא מעט אפשרויות שניתן להשיג בעלות שווה לכל כיס מבלי להשקיע יותר מדי. הנה כמה דרכים פשוטות בכדי לבצע שינוי עיצובי בסלון מבלי להתחייב למשימה ארוכה או הוצאות מיותרות. רוצים לייצר אווירה שונה ותחושה אחרת? הנה כמה טיפים בנושא צביעת הסלון.

טיפ מס' 1 – השיגו אווירה מודרנית ונעימה

במסגרת טיפים לצביעת הסלון המודרני והנעים, חשוב מאוד לצבוע את הקירות בגוון אפור ככה- זה קריטי כי זה מה שלמעשה יכול להעניק לחלל הסלון שלכם תחושה נעימה, רגועה ובעיקר נקייה. אם יש הנמכות תקרה, הגוון ימשיך לשם וזאת כדי לצור מראה של תקרה גבוהה יותר מאשר במציאות.

טיפ מס' 2 – צבעו את הקיר המרכזי בצבע שונה

הצבע הנוסף שיש להשתמש בו הינו כחול, הצבע שמאחורי הספות והטלוויזיה עצמה. להדגיש באמצעות צבע כחול משמע לשדר יוקרה, כוח והרבה נוכחות. המראה הקטיפתי הוא זה המעניק לחלל הסלון אווירה רכה ומודרנית ואף יוקרתית בדיוק כפי שאתם רוצים.

טיפ מס'  3 – מבואות הכניסה בצע אפור בהיר

כשאתם ממשיכים לקירות המבואה, המשיכו לצבוע בגוון אפור בהיר- זה חשוב מאוד כי זה מה שלמעשה יחזק את הנוכחות של הרהיטים שלכם. יש לכם ציורי קנבס? צבעו חלק מהרקע בכחול ובאמצעות שלושה ריבועים צרו רקע לציורים הקיימים. כך למעשה תשלימו את מראה הסלון המעוצב והמחודש והכול באמצעות צבע בלבד. עכשיו דמיינו לעצמכם סלון שהקיר המרכזי שלו צבוע בכחול יוקרתי באפקט קשמיר ואילו שאר הקירות באפור בהיר גוון כהה. חשוב מאוד לקחת בחשבון גם את צבע הרהיטים וכן את הספות אבל זה תכתיב למאמר בנושאי עיצוב הסלון. כמובן שסלון בצבעי חרדל, ריהוט עץ חום יהוו שלמות לצבע שעל הקירות וכך למעשה תוכלו לשדרג את המראה מבלי להתאמץ כלל וכלל.

מחפשים לשפץ את הסלון שלכם מבלי לשבור קירות ולשלם עלויות יקרות מדי? כל מה שאתם צריכים זה לבחור את הצבעים שיהפכו את הסלון שלכם למושלם. לצד ריהוט מושלם, תוכלו למעשה להתקדם, לבחור את הצבעים הראויים וכך לתת לסלון שלכם אמירה חדשה, רעננה ובעיקר יוקרתית.

Call Now Button
Open chat