שיפוצים

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

צור קשר

צביעת דירה או בית במחירי מבצע – לחצו כאן

שיפוצים

 מחפשים שיפוצים? מצאתם!
בימים אלו קשה מאוד למצוא איש שיפוצים מקצועי שלא יגנוב אתכם. מעכשיו אפשר להיות רגועים, מצאתם איש שיפוצים שלא יעשה כל כדי לעשוק אתכם, איש שיפוצים מצוות צבעי זיו.
חשוב לנו לספר לכם על אנשי השיפוצים שלנו שפרוסים ברחבי הארץ בארבעה סוגי צוותים, השיפוצים שלנו מתבצעים בשיטת מינימום זמן מקסימום מאמץ והמטרה היא לעזור לכם, הלקוחות שלנו, לעבור תקופת השיפוצים המייגעת כמה שיותר מהר וללא תקלות.

שיפוצים צוות צבעי זיו – שיפוצים בסטנדרטים בינלאומיים מחמירים

 • לא צריך לקרוע את הכיס בשביל שיפוצים, מחירים נוחים לכל כיס.
 • הייעוץ הראשוני, שהוא למעשה הדבר החשוב ביותר כשמדובר בשיפוצים, יינתן לכם בחינם. אתם תשלמו רק על השיפוצים עצמם.
 • זמנים הם קודש. במידה וקבענו אתכם פגישה, אנחנו מתחייבים להגיע בדיוק בזמן.
 • התשלום הראשוני עליו תסגרו עם הנציג שלנו – הוא התשלום אותו תשלמו, אין כאן מטרה "לגנוב אתכם" ולא "יוספו מהצד" עמלות שונות כדי להגדיל את הרווחים, בניגוד לנעשה בחברות אחרות.

שיפוצים של צוות צבעי זיו – אז למה דווקא אנחנו

כשמדובר בשיפוצים, הרי שלא מדובר בצביעה מקומית של חלק מהבית ושלב הייעוץ הראשוני הוא מאוד מאוד חשוב. למעשה אפשר לומר שהוא השלב הכי חשוב במשימה, הנסיון שלנו מוכיח שכששיפוצים מתחילים ללא תכנית מפורטת, ללא מחשבה תחילה על כל פרט קטן – השיפוצים יתארכו זמן רב מעבר למה שצריך במקרה הטוב, ובמקרה הרע יעלו לכם הרבה יותר כסף. אצלנו בצוות צבעי זיו צביעת דירה ושיפוצים חוסכים מכם את עוגמת הנפש ומספקים עבורכם:

 • שיפוצים ברמה גבוהה ביותר, עם שימוש בחומרי גלם איכותיים.
 • צוות מנוסה, מומחה ומנוסה במיוחד בתחום השיפוצים.
 • ארבעה סוגי צוותים, פרוסים בשלל איזורים בארץ, מחכים לקריאה שלכם לשיפוצים.
 • הזמן שלכם יקר, ואין לנו כוונה לבזבז אותו, המטרה היא לסיים את השיפוץ כמה שיותר מהר תוך כדי שימת דגש על דיוקים עד הפרט האחרון.
 • מחירים שווים לכל כיס, ברמה שטרם שמעתם עליה בתחום השיפוצים.
 • שירות אדיב ונעים, כי שיפוצים צריכים להסתיים עם חיוך ולהתנהל בלבביות.
 • שיפוצים לדירה, לעסק ולמשרד – הישמרו מחקיינים זולים

שיפוצים זאת אומנות בפני עצמה. אצלנו בצוות צבעי זיו מקפידים היטב בברירה של אנשי השיפוצים המועסקים אצלנו ואנחנו מתחייבים עבורכם על הצעת מחיר זולה ביותר ביחס לכל החברות האחרות בשוק. יחד עם זאת, ישנן חברות שמסתובבות בשוק ומציגות מצג שווא של שיפוצים זולים – התוצאה עלולה להיות הרסנית. החברות הללו נוהגות לזלזל בשלב התכנון הראשוני – השיפוץ מתארך, אתם משלמים יותר והכי גרוע – את המחיר של עוגמת הנפש אף גורם לא יוכל להחזיר. אנחנו כאן כדי למנוע את המצב הזה ומספקים לכם צוות אתיר נסיון בתחום השיפוצים שיידע להתאים לכם בדיוק את השיפוץ שמתאים אך ורק עבורכם, על מנת שתהיו מרוצים ותוכלו להמליץ גם לחבריכם על צוות צבעי זיו. הסיכון שתיקחו על עצמכם במידה ותזמינו שיפוצים ללא ייעוץ תכנון ומחשבה על ידי הגורמים המקצועיים שלנו – אינו שווה את החיסכון.


שיפוצים של צוות שיפוצים זיו – כי שיפוץ יכול להיות אומנותי

שיפוצים הם עסק מורכב, שדורש התעסקות כבדה וירידה לפרטי פרטים. החל משלב המדידות ועד לשלב הסרטוטים והצביעה בפועל. חשוב לנו להבהיר לכם ולהסביר שאנחנו נמצאים כאן לאורך כל הדרך, אתם תשלמו רק עבור הצביעה ועבודת השיפוצים עצמה. הצוות שלנו מנוסה אך מן הצד השני, עוקב אחר השינויים הנעשים בתחום השיפוצים ומעודכן במילה האחרונה בתחום. אתם מצידכם, תעבירו את התקופה בשקט ובשלווה המקסימלית האפשרית, אנחנו מבחינתנו נבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר והמהירה ביותר שאפשר. חשוב לנו שתשתפו אותנו במחשבות, בחזיונות ובדמיון שלכם, על מנת שנוכל יחדיו לעצב תמונה מציאותית שתשקף את כל מה שחשבתם עליו תמיד כשדמיינתם שיפוצים בית. מהיום, כולם כבר יודעים ששיפוצים מהירים ומקצועיים מזמינים רק אצל צוות צבעי זיו.


שיפוצים – צוות צבעי זיו המקורי, מחכה לשיחת הטלפון שלכם.
עבור ייעוץ ראשוני לשיפוצים, ללא עלות הקישו 072-3361005