צביעת תקרה

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

צור קשר

מחפשים צבעי מקצועי עבור צביעת תקרה? הגעתם למקום הנכון! אנו מציעים צביעת תקרה לאחר רטיבות בסופרקריל, צביעת תקרות אקוסטיות ועוד

חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
טלפון: 072-336-1005

 

צביעת תקרה – להכניס אווירה חדשה לבית

רבים חושבים שהתקרה אינה בולטת או אינה מבליטה כתמים אבל זה ממש לא כך, כל סימן או סדק בתקרה הוא הדבר הראשון ששמים אליו לב כאשר נכנסים לבית ועל מנת להעלים אותם יש לצבוע את התקרה. צביעת תקרה זו משימה מורכבת יותר מאשר צביעה של קיר רגיל, יש להשתמש בצבע שונה, צבע חזק ועמיד יותר מאשר הצבע הרגיל ועדיף שלא לנסות לעשות את זה לבד. גם האביזרים הנלווים לצביעת התקרה כמו סולם ורולרים בגדלים שונים הם מסוג הדברים שמומלץ לא לבצע בעצמכם אלא לתת את העבודה רק לצבעי מוסמך ומיומן.

אנחנו בצבעי זיו מבטיחים לכם עבודה מדויקת ומקצועית, צביעה שתבליט את התקרה שלכם ותגרום לאווירה נעימה ונינוחה בבית שלכם. עבודה טובה ומקצועית זו גם עבודה נקייה ומסודרת, הבית שלכם יישאר נקי וכל החפצים שנמצאים מתחת לתקרה יישארו נקיים בדיוק כפי שהיו טרם הצביעה. צביעת תקרות זו עבודה למקצוענים, אל תתפשרו ואל תאפשרו לחבר או לשכן לעשות את העבודה בשביל לחסוך כמה שקלים. לפעמים הניסיון לחסוך עולה ביוקר ומה שהיה אמור להיות זול מאוד הופך לעסק יקר כדי לתקן את הטעויות.

צביעה תקרה – גם תקרות מגבס

צבעי זיו מתמחים בכל הצביעות וכמובן שגם צביעת תקרה היא אחת מהמומחיות שלנו. לצבוע את התקרה לא כל אחד יכול, צריך להיות איש מקצוע בעל ידי זהב, צבעי בכל רמ"ח איבריו כדי לספק ללקוח עבודה מושלמת. אנחנו בצבעי זיו מקצועיים גם עבור צביעת תקרות גבס וגם אם התקרה שלכם עשויה מגבס אנחנו נגיע עד אליכם ונבצע עבורכם את העבודה המושלמת.

הצוותים שלנו פזורים בכל רחבי הארץ ואתם יכולים להתקשר אלינו עוד היום ואנחנו נגיע לביתכם ונעניק לכם את הצביעה הכי טובה שיש. אם אתם חושבים לבצע את העבודה בעצמכם ואתם לא בטוחים, כדאי מאוד שתוותרו על התענוג ותתנו את העבודה לצבעים מוסמכים שגם יחסכו מכם זמן יקר וגם יעזרו לכם למנוע טעויות מביכות שעלולות גם להיות בלתי הפיכות. צביעת התקרה זה לא משחק ילדים, אם אתם לא באים מהתחום עדיף שלא תעשו את זה לבד.

אנחנו בצבעי זיו מעניקים לכם שירות אדיב ומחויך, מחירים זולים והוגנים וכמובן עבודה מקצועית כדי שבכל פעם שהאורחים ישאלו אתכם על התקרה תוכלו להתגאות ולהשוויץ בפניהם. צביעת התקרה יכולה לעשות את ההבדל בין אווירה חשוכה וקודרת בבית לבין אווירה נעימה שיהיה לכם כייף להיכנס כל פעם מחדש הביתה.