צביעת קיר גבס

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

צור קשר

מחפשים צבעי לקירות גבס? הגעתם למקום הנכון! צביעת קירות גבס זו עבודה למקצוענים, עם ניסיון של שנים ומאות המלצות תהיו בטוחים שאתם בידיים טובות.

חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
טלפון: 072-336-1005

 

קירות גבס הם הדרך שלכם לעצב את הבית מחדש, הם יכולים להפוך את הבית שלכם מבית רגיל לבית מרהיב ומעוצב שישנה לחלוטין את האווירה והתחושה כאשר נכנסים בפתח הדלת. קירות גבס יכולים להיות במגוון אפשרויות החל מקירות רגילים המפרידים בין חדרים ועד פינות טלוויזיה והוספות מיוחדות בתקרה. אם החלטתם שאתם רוצים שינוי מהותי בבית שלכם, קירות גבס זה בודאי הדבר הנכון ביותר עבורכם.

אבל מה עושים אחרי שכבר החלטתם על העיצוב החדש אבל הצבע לא נראה לכם? צביעת קיר גבס דורשת עבודה מסודרת, עבודה מדויקת וכמובן עבודה יסודית אחרת הקיר שהוספתם לביתכם לא יבליט את השינוי שרציתם בבית. צביעת קירות גבס עושים רק בעזרת צבעים מנוסים שיודעים בדיוק איך לעבוד עם החומר, לא מתפשרים על חברים או שכנים שמבטיחים לכם שהם יודעים כיצד לצבוע. אנחנו בצבעי זיו מעסיקים רק צבעים שנושמים את מלאכת הצביעה, אנשים בלי ידי זהב שגם יצבעו את קיר הגבס שלכם באופן מושלם וגם ישאירו אתכם מאושרים אחרי עבודה מסודרת ונקייה ללא תקלות.

צביעת קירות גבס – שהגבס והצבע נפגשים

צביעת קירות גבס הוא תחום חדש יחסית כי עד עכשיו הורגלנו שקיר גבס חייב להיות בצבע בלבן. רק שהיינו הולכים לגלריות או תערוכות היינו יכולים לפגוש בקירות גבס בצבעים אחרים אבל לרוב המחשבה שלנו מקובעת שקיר גבס הוא תמיד לבן. אנחנו בצבעי זיו קשובים לרצונכם ומלבד העובדה שנגיע לביתכם ונבצע את עבודת הצביעה אנחנו גם יכולים לתרום מהניסיון הרב שצברנו במהלך השנים ולייעץ, להמליץ ולענות לכם על כל שאלה.

כאשר אנחנו מגיעים לצביעת קיר הגבס יש מספר שלבים שצריך לבצע: ראשית, יש לנקות היטב את הקיר מלכלוך ואבק כדי שאפשר יהיה לעבוד בצורה נקייה ומסודרת. שנית, יש להעביר שכבה דקה של הצבע הקיים שהיא למעשה מהווה את הבסיס של הצביעה. לא משנה אם מדובר בקיר חדש או ישן יש לעבור עם שכבה ראשונה כדי לייצר בסיס מושלם להמשך הצביעה. במידה ומתגלים סדקים אנו נמלא אותם בעזרת חומרים מיוחדים כדי למנוע צביעה מסורבלת ולא איכותית. לאחר מכן ניתן לצבוע את הקיר בשלל צבעי הקשת ואפילו לצייר עליו בהתאם לרצונכם.

צבעי לקיר גבס יש לא מעט, צבעי לקיר גבס שמבטיח לכם עבודה מושלמת זה כבר סיפור אחר. אנחנו בצבעי זיו נותנים לכם גם ניסיון בלתי נגמר, גם מקצועיות גדולה וגם מחירים נמוכים כדי שגם תוכלו ליהנות מעבודה מצוינת ובלי לקרוע את הכיס.