צביעת חדרי מדרגות

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

צור קשר

מחפשים צבעי מקצועי לצביעת מדרגות הבניין? לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר? הגעתם למקום הנכון! אנו מציעים צביעת חדר מדרגות במחיר משתלם במיוחד!

חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
טלפון: 072-3361005

 

כולנו משקיעים בבית הפרטי שלנו, בחדרים שלנו ובמרפסת שלנו אבל שזה מגיע ללובי של הבניין המשותף או חדרי המדרגות אנחנו נוטים להקל ראש ולפעמים אפילו להתעלם מצבע שמתקלף או סדקים שמתגלים בקיר. צביעת חדר מדרגות חשובה לא פחות מצביעת הדירה הפרטית שלכם, מדובר במראה הראשון שהאורחים שלכם יראו כאשר הם נכנסים לבניין ושהם מגיעים לבקר אתכם ולכן חדר מדרגות מוזנח פוגע בכם מאוד. צביעת חדר המדרגות גם עולה לכם פחות מטבע הדברים, מכיוון שהתשלום מתחלק בין כל השכנים וכך בסכום נמוך יחסית אתם מרוויחים בניין מטופח שנראה כמו חדש. אנחנו בצבעי זיו מבטיחים להפוך את הבניין המתקלף או הסדוק שלכם לבניין שנראה כמו חדש על ידי צביעה של חדר המדרגות. לא משנה איפה אתם גרים בארץ והיכן ממוקם הבניין, אנחנו נגיע עד אליכם גם בהתראה קצרה כדי שתוכלו לחייך חיוך גדול בכל פעם שאתם עולים הביתה במדרגות.

צביעת חדרי מדרגות – לא רק בלבן

בתפיסה של כולנו חדר המדרגות צריך להיות מקום רגיל ומשעמם אבל היפים האלו חלפו מן העולם והיום גם את חדר המדרגות אפשר לעצב בצורה מיוחדת. לא רוצים קיר לבן לאורך כל העלייה במדרגות? אתם יכולים לבחור מבין מגוון עצום של צבעים, ואם החלטתם ממש להשתגע אתם אפילו יכולים לשלב אותם ביחד. צביעת חדרי מדרגות זו אינה רק ההחלטה שלכם כמובן, יש להתחשב בדעה של כול השכנים וכמובן לכל שכן יש את המחשבה המיוחדת שלו והרצון שלו כיצד יראה חדר המדרגות. אחרי שהגעתם להסכמה בבנין התקשרו אלינו לצבעי זיו ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם עם צוות צבעים מיומן ומקצועי שכבר ביצע עבודות רבות בעבר ויודע בדיוק מה הבניין וחדר המדרגות שלכם צריכים.

לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר

אחת הטעויות הנפוצות ביותר היא לתת את עבודת הצביעה לאחד השכנים, לרוב בגלל שיקולים כספיים. השיקולים הכספיים יכולים לעלות לכם דווקא ביוקר כי אדם שאינו מתמחה בצביעת חדרי מדרגות יכול לעשות הרבה יותר נזק מאשר תועלת. אל תוותרו על צבעי מקצועי ובעל ניסיון שיגיע לבניין שלכם ויעשה עבורכם עבודה מצוינת שתוכלו להתגאות בה בפני שהכנים מהבניינים הסמוכים.

צבעי זיו הם צבעים עם ניסיון רב, בעבר כבר ביצענו עבודות צביעה רבות ואנחנו נשמח להגיע אליכם ולבצע כל עבודה שתרצו. האמינות אצלנו היא ערך עליון וגם תודעת השירות, אנו מתחייבים שלא תקבלו רק עבודה מקצועית אלא גם שירות אדיב ונעים.