צביעת חדרי תינוקות

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

צור קשר

צביעת חדרי תינוקות זו המומחיות שלנו, אנו נגיע אליכם ונציג לכם דוגמאות של חדרי תינוקות שצבענו, עיצוב חדר התינוקות מתחיל כאן!

חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
טלפון: 072-3361005

 

עוד מעט הילד או הילדה שחיכיתם להם תשעה חודשים יגיחו לאוויר העולם ואתם תהפכו להורים מאושרים ושמחים. יש כל כך הרבה דברים שצריך להכין לקראת בואו של העולל ומלבד קניית הבגדים והעגלה, ההכנות ללידה וההכנות לקראת ברית המילה או הבריתה יש לתכנן בקפידה גם את העיצוב של החדר. צביעת חדרי תינוקות זו אומנות לכל דבר, מדובר בעבודה שדורשת המון דיוק ויסודיות וכמובן גם ראש יצירתי במיוחד. צבעי זיו מבצעים את כל עבודות הצביעה וצביעת תינוקות זו אחת העבודות שאנחנו נהנים במיוחד לספק ללקוחות שלנו.

אתם אלו שקובעים האם אתם רוצים בחדר עננים, לבבות, דמויות מסרטים, בלונים, ליצנים או כל דבר אחר שמרגש אתכם, אנחנו נשמח לייעץ ולעזור לכם בכל הזדמנות וכמובן לספק לכם את מבוקשכם. חדר לתינוק חייב להיות מחומם היטב, מסודר לקראת בואו של האוצר החדש שלכם, נקי מכל חפצים חדים ומסוכנים אך מומלץ שהוא יהיה גם מעוצב וצבוע בצורה מושלמת וזה כבר התפקיד שלנו.

צביעת חדר תינוק – איך גבול ליצירתיות

צביעת חדר תינוק זו ההזדמנות שלכם להוציא החוצה את הכישרון והמחשבה היצירתית שלכם. אתם יכולים כמובן להתפרע עם הצבעים, הצורות, הדמויות, הפסים והתמונות- אנחנו בצבעי זיו מבטיחים לצבוע את החדר בדיוק כמו שביקשתם. עם ניסיון של שנים רבות, ידי זהב ויכולת עבודה מקצועית ואמינה אנחנו נגיע לביתכם ונספק לכם צביעה ברמה הגבוהה ביותר שיש. צבעי לחדר תינוקות שיגיע מטעמנו יהיה קשוב לבקשתכם, ישמח כמובן לייעץ ולחשוב איתכם ביחד על הצביעה המושלמת ובסופו של דבר יבצע עבודה יסודית ומדויקת בדיוק לפי בקשתכם. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, זה החדר הראשון של הילד או הילדה שלכם ויש דברים שלעולם לא שוכחים.

אל תסמכו על חברים או שכנים

בשנים האחרונות נדמה שיותר ויותר אנשים מחליטים לצבוע בעצמם את הבית, הדלתות והחדרים שלהם. מדובר בטעות גדולה מכיוון שרק איש מקצוע בעל ניסיון יכול לבצע עבודה מושלמת וזאת לעומת אדם שאינו מתמצה בתחום שיכול לעשות אולי עבודה טובה אך בטוח יפספס דברים חשובים. מלאכת הצביעה נראית אומנם קלה ופשוטה אבל האמת שאם לא מבצעים אותה כראוי אפשר לגרום להרבה יותר נזק מאשר תועלת. לכל אחד מאיתנו יש את השכן או החבר שיתנדב לבצע את העבודה, סרבו בנימוס והזמינו לביתכם רק צבעים מוסמכים ומנוסים שיידעו בדיוק כיצד לבצע את הצביעה.

אנחנו בצבעי זיו מבטיחים לכם אנשי מקצוע מצוינים, מחירים הוגנים וכמובן שירות אדיב ונעים כדי שתצאו גם עם צביעה מושלמת וגם עם הרגשה נהדרת.