צביעת דירה לפסח

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

צור קשר

צובעים לחג האביב עם צבעי זיו

רוצים לחדש ולרענן את הבית לקראת הפסח? הגעתם למקום הנכון. צבעי זיו תשמח לעזור לכם לצלוח את המשימה בשלום ולקבל את החג בבית צבוע ורענן מתמיד.

פסח הגיע? משדרגים את הצבע של הבית עם צבעי זיו
מתחייבים לעבודה האיכותית ביותר
היחידים שמסיימים לצבוע ומנקים אחריהם
להזמנת צבעי לפסח: 072-336-1005

צביעת דירה לפסח

צביעת דירה לפסח – מה צריך לדעת?

לצבע כוח רב ביצירת אווירה בחלל וביצירת אשליה של מרחב גדול יותר מכפי שהוא באמת: גוונים בהירים תורמים לתחושה של אור ואווריריות וגוונים כהים מתאימים להדגשה של מקומות ייעודיים ומוסיפים חמימות ועומק.
הצבעים של היום נחשבים עמידים במיוחד ויש גם צבעים על בסיס מים בריאים יותר לנשימה. עם זאת, במרוצת הזמן במיוחד בחלל עמוס רהיטים ותנועה, הצבע מתקלף מהקירות, נוצרים כתמי רטיבות, הגוון מתעמם ולכן, כדאי להוסיף שכבה נוספת או לשנות כליל את הצבע הקיים.
החג הקרב ובא מהווה הזדמנות מצוינת לרענן את הבית, לחדש את הרהיטים ולצבוע את הקירות. מייקאובר שיהפוך את סביבת המגורים למשודרגת ועדכנית.

אם אתם מתכננים תהליך של צביעת הבית, לפני החג, חשוב שתיקחו בחשבון מספר דברים:

למה כדאי להזמין צבעי מקצועי לפסח?

אחת השאלות שמעסיקות אנשים, היא האם לצבוע את הבית בשיטת "עשה זאת בעצמך" או לשכור את שירותיו של צבע מקצועי או חברת צביעה. אז במידה ואתם רוצים לקבל תוצאות איכותיות וצביעה שתחזיק לאורך זמן, אנו ממליצים לכם להזמין צבעי מקצועי מצבעי זיו.

קחו בחשבון שמדובר בפרויקט כך שאם אתם לא בנויים לקראתו, רכישה עצמית של צבעים היא לא בהכרח חיסכון בעלויות והכאב ראש שנלווה לתהליך לרוב אינו משתלם, במיוחד אם מדובר בשטחי צביעה רחבים של קירות "בעייתיים" שדורשים טיפול מקדים טרום צביעה.

הצבעי המקצועי שלנו יגלם בעלות הכוללת הן את העבודה עצמה והן את עלות החומרים, הוא מגיע מצויד היטב, יודע לאבחן את נקודות התורפה של כל אזור לפני צביעה ויבצע את העבודה בדרך מקצועית בלוחות זמנים שנקבעו מראש.

צביעה בפסח – לא על הקירות לבדם

צביעת הבית אינה מסתכמת רק בצביעת הקירות. ניתן לחדש בצביעה גם רהיטים ישנים, מסגרות של חלונות, דלתות ואפילו את חזיתות המטבח. אם אתם כבר נכנסים לתהליך של צביעה, כדאי לשקול צביעה של פריטים נוספים, כמובן שהצבע ידע להתאים עבורכם את הצבע והגוון המבוקשים לכל אובייקט.

אנו בצבעי זיו נוכל להציע לכם חבילה כוללת ומשתלמת שתשלב הן את צביעת הקירות והן את חידוש הרהיטים שתבחרו לחדש, כמו רהיטי עץ, ארונות מטבח, צביעת פורמייקה ועוד.

הכנת הבית לצביעה

אנחנו בצבעי זיו נבצע את ההכנה המקדימה הנכונה עבורכם, נפנה את כל הרהיטים מהקירות עצמם כך שיהיה מרווח תנועה לצבע ולצוות שמגיע עמו, הזזת רהיטים, העתקת תמונות מהקירות, קילוף טפט אם יש צורך.

לאחר מכן, נחפה את הרצפה בניילונים אטומים כדי שהצבע של הקירות לא ילכלך את האריחים. אנו נכסה גם את הרהיטים, הפריטים המשלימים וכל מה שנמצא בשטח הקרוב לצביעה. בקיצור, אתם יכולים לסמוך עלינו שתקבלו את הבית בדיוק במצב שמסרתם לנו אותו, רק צבוע ומוכן לחג הפסח.

פעילות אפטר צבע

לאחר תהליך צביעה, חשוב לאוורר היטב את הבית לייבוש אופטימלי של הצבע וגם שהריח של הצבע יתנדף מהר ככל שניתן. לאחר הייבוש והאוורור, ניתן לתלות מחדש את התמונות, לקבע את הרהיטים ולהחזיר הכל למקומו. נסו לשמור היטב על הצבע, לדפוק מסמרים בדרך עדינה במיוחד, לנקות את הקירות מעת לעת כדי לשמור על מראה מרענן לאורך זמן.

אל תדחו את צביעת הבית ותתזמנו את התהליך כך שתוכלו ליהנות מחג שמח בבית צבוע היטב. צבעי זיו מבטיחים לכם צביעה מקצועית, קלה ובטוחה לאביב, להזמנות ופרטים נוספים חייגו כעת: 072-336-1005