צביעת קירות

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

צור קשר

צביעת קירות במחירי מבצע – לחצו כאן 

צבע לקיר

מחפשים צביעת קיר או צביעת קירות? מצאתם!
אז יש כבר דירה, יש קיר בנוי ומסויד היטב, ועכשיו אתם מחפשים חברה שתבצע עבורכם צביעת קיר במחיר משתלם.
צוות צבעי זיו מגלם בתוכו את כל מה שחיפשתם בתחום צביעת קירות, איכות חומרי גלם מהרמה הגבוהה ביותר, צוות מנוסה ואחראי עם נסיון מוכח של שנים בתחום צביעת קיר, כי כשזה מגיע לצביעת קירות אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

צביעת קירות או צביעת קיר ע"י צוות צבעי זיו – כמה נקודות חשובות שיעזרו לכם להבין מי אנחנו ומדוע כדאי לבחור דווקא בנו:

  • הצעת המחיר שסיכמנו אתכם עליה בעבור צביעת קירות, היא בדיוק המחיר אותו תשלמו ולא שקל יותר.
  • צוות מנוסה וותיק ואחראי שיודע להתמודד עם כל בעיה.
  • מחירים נוחים ושווים לכל כיס, קפדנות, פרפקציוניזם ועמידה בלוחות זמנים.
  • ארבעה צוותים שפרוסים בכל רחבי ארץ ישראל היפה שלנו, שרק מחכים לבוא ולעבוד.
  • שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, התעדכנות במתרחש בשוק צביעת קירות בימים אלו ממש.
  • שירות אישי, אדיב ומהנה – כי חשוב לנו קודם כל, להיות בני אדם, כל זאת ועוד כמובן, בזמן צביעת קירות איכותית.

צביעת קירות או צביעת קיר אצל צבעי זיו – לא כדאי לתת לחובבן לבצע את העבודה

כשמדובר בצביעת קיר בבית שלכם, ולמעשה גם אם מדובר בצביעת קירות רבים בעסק, במשרד, במחסן ובכל מתחם אותו תבחרו לצבוע, אין מקום לפשרות. נתקלנו לא פעם במקרים בהם בנסיון לחסוך עלויות, החליטו בעלי הדירות לקרוא לחבר ולבצע צביעת קיר ללא גורם מקצועי והתוצאות היו בהתאם. גימורים לא איכותיים, צביעה שלא שרדה את מבחן מזג האוויר ולא את מבחן הזמן ולבסוף שרפתם מאמץ, אנרגיה, זמן מיותר ואפילו כסף על קנית צבע לצביעת קירות – מבלי שקיבלתם תמורה. בסופו של דבר הם הזמינו את צוות צבעי זיו לצביעת דירות כדי לתקן את הנעשה על הקירות בביתם ובכך בזבזו אנרגיות וכספים מיותרים. אנחנו מתחייבים לעבודה איכותית בסטנדרטים מחמירים, כי אסתטיקה היא חשובה מאוד כשמדובר בצביעת קיר וגם העמידות בתנאי מזג אוויר הנפוצים בישראל היא סוגיה אשר יש לתת לה משקל כשמדובר בצביעת קירות. אנחנו מתחייבים על שימוש בחומרי גלם איכותיים ביותר, וכמובן שאנחנו מייבאים אותם במחירים זולים יותר מאשר תוכלו להשיגם בחנויות הפרוסות ברחבי הארץ שמחפשות לגנוב אתכם כמו בכל התחום של צביעת דירה. בואו לקבל עבודה איכותית, זולה ומהירה מצוות צבעי זיו צביעת קיר.


צביעת קירות או צביעת קיר על ידי צבעים מקצועיים – מדוע דווקא אצלנו ולא אצל אף אחר

אם תחליטו לבחור בצביעת קירות מבית צבעי זיו – הרי שתקבלו שירות איכות, מהיר, יעיל, במחירים מפתיעים והכי חשוב – לקבל את התוצאה עליה חלמתם. חבל על הזמן ועל ההיסוסים שלכם, אנחנו מתחייבים על מחירים זולים בעבור צביעת קירות ועל איכות תוצאה שלא תמצאו אצל שום חברה אחרת. הצבעים שלנו נבחרו בקפידה, בהליכי מיון ארוכים והצוות שלנו הוא ללא ספק תמהיל שמכיל חומר אנושי איכותי ביותר. כשמדובר בצביעת קירות או בצביעת קיר חשוב לנו שתהיו מרוצים, חשוב לנו שהאורחים אשר מבקרים אצלכם בבניין יתפלאו על איכות התוצאה הסופית, ישאלו אתכם ויזמינו גם צביעה מבית צוות צבעי זיו. תקבלו אצלנו הטבות מיוחדות במידה ותמליצו עלינו לחבריכם. אצלנו אין טריקים ואין עבודה בעיניים, המחיר שקבענו עבור צביעת קיר הוא המחיר אותו תשלמו והעבודה מתבצעת בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים מחמירים.