צביעת דלתות עץ

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

צור קשר

עברתם לבית חדש? מחפשים צביעת דלתות עץ? אנו מתמחים בביצוע צביעת דלתות פנים מעץ, לרשותנו צוות עם ניסיון של שנים! לקבלת הצעת מחיר כנסו עכשיו
חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
טלפון: 072-3361005

 

צביעת דלתות – לאווירה מושלמת בבית

שרוצים לשנות אווירה ולהחליף עיצוב בבית יש מספר אופציות שאפשר לבצע: אפשר להחליף את הריהוט, אפשר לשבור קירות ואפשר פשוט לצבוע את הדלתות הפנימיות והחיצוניות בצבעים אחרים או לחילופין לצבוע אותן באותו הצבע כדי להסתיר קילופים, סדקים או צבע שירד. צביעת דלתות מאפשרת לכם לקבל דלתות חדשות מבלי באמת לרכוש דלתות חדשות, מדובר בעבודה פשוטה יחסית לבעל ניסיון אבל מורכבת הרבה יותר עבור מי שאינו עוסק בתחום ולכן עדיף שלא לקחת סיכונים. צביעת דלת יכולה להיות בצבע אחר לגמרי מהצבע המקורי או חיזוק הצבע הקיים של הדלת אבל חשוב לשים לב שהצבע שבחרתם משתלב עם צבע הקירות וצבע הרהיטים בבית. צבעי זיו מיומנים ומקצועיים על מנת לבצע כל עבודת צביעה וכמובן שגם צביעת דלתות זו אחת המומחיות שלנו. הצוותים שלנו פזורים בכל רחבי הארץ ואנו יכולים להגיע לביתכם גם בהתראה קצרה כדי להפוך את הדלתות שלכם לחדשות.

צביעת דלתות בכל הצבעים

שמדובר בדלת הראשית, לרוב נוטים שלא לבחור בצבעים יוצאי דופן אך שמדובר בדלתות הפנימיות אפשר לזרום עם הצבעים כיד הדמיון. צביעת דלתות פנים נעשית לפי בחירתכם, אנחנו בצבעי זיו יכולים לייעץ או להמליץ אך בסופו של דבר רק אתם יודעים מה הכי טוב בעבורכם. צביעת הדלתות הפנימיות תכניס אור חדש לביתכם, זה בדיוק כמו לקנות דלתות חדשות, האווירה בבית תשתנה לטובה וכל אורח או שכן שיבוא לבקר לא יחסוך מכם מחמאות. אנחנו בצבעי זיו מעניקים לכם שירות מקצועי של צביעת דלתות ובנוסף תוכלו ליהנות גם משירות אדיב ומחויך וגם ממחירים נמוכים והוגנים.

צביעת דלתות עץ בקלות וביעילות

צביעת דלתות עץ נשמע אולי כמו משימה פשוטה אבל מי שכבר נמצא שנים רבות בתחום יודע שזה ממש לא כך. ראשית, יש לפרק את הדלת ולנקות אותה מכל הלכלוך והאבק ולאחר מכן ללטש בעזרת נייר שיוף. בשלב השני סביר להניח שהתגלו סדקים קטנים ולכן יש להוסיף חומר מיוחד כדי שהם ייעלמו. רק לאחר מכן ניתן להתחיל בצביעה בצבע הרצוי במברשת קטנה או ברולר, תלוי בסוג הדלת והפרטים שנמצאים בה. צביעת דלתות עץ זו הדרך שלכם להפוך את הדלת הראשית או הדלתות בתוך הבית לחדשות לגמרי מבלי להוציא סכום כסף בלתי נגמר.

אנחנו בצבעי זיו מתחייבים לעבודה יסודית ומדויקת, עבודה שהחברים והאורחים שלכם לא יפסיקו להגיד לכם עד כמה היא איכותית וכמובן מבטיחים לכם מחירים הוגנים ושירות מקצועי כדי שתוכלו לשאול כל שאלה.