עיצוב סלון

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

צור קשר

צביעת דירה או בית במחירי מבצע – לחצו כאן

מחפשים עיצוב סלון? מצאתם! מחקרים בדקו ומצאו שהאיזור בבית, בו נמצאים הכי הרבה זמן באופן מצטבר הוא – ניחשתם נכון, הסלון שלכם. לכן כשמדובר בעיצוב סלון, מומלץ לתכנן היטב את המהלך ביחד עם צוות צבעי זיו. עיצוב סלון הוא השלב בו אתם יכולים להרשות לעצמכם להתפרע עם הדמיון, צוות הצבעים המיומן שלנו פשוט הולך לקחת רעיון שלכם ולבנות לו צורה בשר ודם בדמות עיצוב סלון ברמה הגבוהה ביותר שיש בשוק עיצוב סלון כיום.

עיצוב סלון

עיצוב סלון מבית צבעי זיו – כי המזנון שלכם לא יכול להיות בכל מקום

לבחירה בצוות צבעי זיו יש מספר יתרונות משמעותיים, להלן פירוט של חלק מהם:

  • המחירים שלנו הם הנמוכים ביותר בשוק בתחום עיצוב סלון, ואתם מוזמנים לבדוק זאת.
  • יש ברשותנו ארבעה צוותים שנמצאים בכל איזורי ארץ ישראל, מומחים בעיצוב סלון שיגיעו עד לאן שתבקשו.
  • זמנים הם קודש מבחינתנו וביום ובשעה שהתחייבנו לבצע עיצוב סלון, אנחנו נגיע ונבצע אותו בדיוק בזמן.
  • שירות אדיב ואיכותי, מקסימום ביצוע במינימום דיבורים.
  • עיצוב סלון מבוצע באמצעות שימוש בחומרי גלם יוקרתיים.
  • צוות מומחה לעיצוב סלון, עם נסיון רב שנים, וכשמדובר בסלון שלכם, הנסיון הזה הוא פקטור משמעותי.

עיצוב סלון צוות צבעי זיו – שימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד

עיצוב סלון הוא משימה מורכבת ולא פשוטה בכלל, כשאנחנו מדברים על עיצוב סלון השלב החשוב ביותר הוא שלב התכנון. בשנים האחרונות בעולם האינסטנט ישנה נטיה הולכת וגוברת לבצע דברים מהר ולא כמו שצריך, לא להסתכל על התמונה כמו שהיא אלא פשוט לבוא ולעשות עיצוב סלון כמה שיותר מהר כדי לגמור את העבודה, לקבל את הכסף ולעבור על העבודה הבאה. אצלנו בצוות צבעי זיו אנחנו יודעים שהעבודה הבאה תגיע רק אם נבצע עבודה איכותית בעבודה הקודמת. אתם הבנתם את זה ? כלומר, כשהאורחים שלכם, החברים, הסבתות והמשפחה יראו עיצוב סלון ברמה כל כך גבוהה, הם לא יוכלו להישאר אדישים ויזמינו עיצוב סלון מבית צבעי זיו בעצמם. לכן אנחנו מתחייבים על עבודה איכותית ברמות הגבוהות ביותר ומבטיחים ייעוץ ראשוני ללא עלות, אתם תשלמו רק על חומרי הגלם ועל העבודה עצמה. אנחנו נעשה את השאר.

עיצוב סלון על ידי צוות צבעי זיו – כששירות וחיוך הולכים ביחד

אז כפי שהבנתם בפסקה הקודמת, כשצוות צבעי זיו מבצע עיצוב סלון הוא מתכנן בקפידה כל פרט ופרט, חושב על כל הדברים, מסתכל על התמונה הגדולה והכוללת על מנת למקסם את איכות התוצר הסופי. חשוב לנו להשתמש בחומרים איכותיים בלבד, להקפיד על מדידות, שרטוטים מושקעים ועוד. בנוסף, חשוב לנו שתקבלו שירות אדיב, מנומס, מחויך וג'נטלמני. הצוות שלנו מנוסה, עם שנים רבות בתחום והוא ירגיע אתכם ויעבוד בשיתוף פעולה מלא על מנת לבצע עיצוב סלון מושלם שיותאם במיוחד עבור הצרכים הספציפיים שלכם. כן כן, עיצוב סלון בהזמנה אישית של ממש. אנחנו משוכנעים, שמיד תרגישו בנוח, וכשישנו שיתוף פעולה מלא ואנרגיות חיוביות – הרי שהיצירתיות פשוט מתפרצת והרי שכשמדובר בעיצוב סלון – השמיים הם הגבול. טאצ' הוליוודי, צביעה מסורתית, צביעה מן המקורות, גימורים יוקרתיים, כל דבר שתרצו לבצע בעיצוב סלון, הוא אפשרי. אז למה אתם מחכים התקשרו והזמינו כבר עכשיו עיצוב סלון על ידי צוות צבעי זיו, אנחנו מצידנו, מבטיחים עבודה איכותית, שירות יעיל ומקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש בשוק בימים אלו.

עיצוב סלון – צוות צבעי זיו מחכה לשיחה שלכם. אין חכם כבעל נסיון, וכשהצבעי שלכם כל כך מנוסה, הרי שזה יהיה פשע לא להתקשר ולהתייעץ, הקישו כבר עכשיו: 072-3361005