המלצות

תוכן עניינים

צור קשר

לקוחות מספרים

צור קשר

צביעת דירה או בית במחירי מבצע – לחצו כאן

צבעי זיו מספקים שירותי עבודות צבע או צביעת דירה לשלל לקוחות. בעמוד זה תוכלו לקרוא תמצית מההמלצות עלינו במסגרת עבודתנו. מדובר על המלצות מאנשים פרטיים שנזקקו לשירותינו, ממוסדות ציבוריים וחברות גדולות וממשרדי תיווך וניהול נכסים להם אנחנו מספקים שירותי צבע ושיפוצים באופן קבוע. צרו קשר עם צבעי זיו כבר כעת ולא תצטערו!  

להלן חוות דעת עלינו שנלקחו מלקוחות שלנו:

 
היו בסדר גמור! הגיעו בזמן, הזמינות שלו הייתה מצויינת, לא לקח לנו זמן בכלל לתאם ומיד נתן פיתרון ומענה לבעיה שהייתה לנו מבחינת הזמן הדחוק שהיה לנו לפני מעבר דירה. הוא היה מאוד נחמד והוא עשה עבודה מצוינת. אני מרוצה ממנו.
אינה, רמת גן
השירות היה מצוין! הוא הגיע בזמן, היה מקצועי ונחמד והייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות והמהירות של הצביעה. בנוסף ביקשתי ממנו לצבוע את אחד הקירות בצבע מיוחד והוא הוסיף לי ללא עלות.
שני, תל אביב
הוא עשה עבודה טובה מאוד. הוא הגיע בזמן. דיברנו מראש מה הוא יעשה והוא כתב לי הכל, הוא עשה מה שכתב וצבע עוד תקרה שלא היה אמור לצבוע- הוא עשה מעבר למה שסיכמנו. הוא סיים את העבודה בזמן מהיר בהרבה ממה שחבתי והמחיר היה יותר נמוך מצבעים אחרים שדיברתי איתם. הראיתי לו את הדירה, הבאתי לו את המפתחות ושילמתי לו לפני שהוא סיים את העבודה- לא היינו נוכחים בזמן העבודה כי באמת בטחתי בו מהרגע הראשון.
ירון, רמת השרון
הצוות של צבעי זיו היה נהדר! אמין, הוגן, מקצועי ,הגיע בזמן, הכל היה מתואם, כל מה שאמר שיעשה הוא עשה, הייתי עובדת איתו שוב בשמחה.
דנית, רמת גן
הותירו רושם חיובי מאוד. הצבעי שלו השתדל, טרח והתאמץ. עבד בתיאום עם אנשי מקצוע נוספים (מתקין מזגנים ואזעקות), רכש חומרי גלם איכותיים וביצע גם דברים שצצו במהלך העבודה שלא סיכמנו עליהם ופתר בעיות בצורה מקצועית. עמד בסיכומים לגבי לוחות זמנים והתאמת גוונים. דנה, תל אביב
היה מצוין. הם דייקו בצביעה ללא לכלוך, היו מקצועיים באופן חד משמעי ונתנו שירות כמו שצריך בנחמדות ואדיבות. ביצעו את העבודה כפי שהתחייבו בתוך מסגרת הזמן שהייתי צריכה. המחיר היה מעולה בייחוד לעומת ההשוואה עם אחרים.
שרונה, גבעתיים
הוא היה מאוד זמין ואמין. הוא עשה עבודה ברמה מאוד גבוהה וגם זולה יחסית. אני יצאתי ממש מרוצה ממנו בייחוד אחרי שיצאתי מהדירה והיו לי ויכוחים עם בעל הבית בנוגע לצביעת הדירה.
מור, רמת גן
היה בסדר גמור. הגיע בהתרעה קצרה מהיום למחר. הגיע בזמן ועשה עבודה לשביעות רצוני. מה צריך יותר מזה?
שולי, תל אביב
רוצים גם אתם להצטרף לשורת הלקוחות המרוצים שלנו?
צרו קשר עכשיו ונעשה הכל כדי שגם אתם תרצו להמליץ עלינו! 072-3361005