לחצו כאן: 072-3361005

צביעת דירה לאחר החלפת דלתות על ידי מנעולן

צביעת דירה היא מלאכה שיכולה להתבצע באופן מקצועי או באופן עצמאי. בכל מקרה, יש לתכנן אותה מראש ולמצוא זמן מתאים לצביעת הדירה באופן המקצועי והאסתטי ביותר. במידה ואתם מתכננים להחליף את הדלתות בדירה שלכם, חשוב מאוד לזכור שיש לצבוע את הדירה רק אחרי שהחלפתם את הדלתות. בנוסף, מומלץ ביותר להחליף את הדלתות על ידי מנעולן מקצועי.


החלפת דלתות על ידי מנעולן


לפני ביצוע החלפת הדלתות, מומלץ לפנות למנעולן שיחליף לכם את הדלתות באופן מקצועי. במידה ותנסו להחליף את הדלתות בעצמכם, אתם עלולים למצוא את עצמכם מתעסקים זמן רב בעבודה קשה, שבסופה אולי תגלו שגרמתם נזק לדלתות. במידה והצלחתם להחליף את הדלתות, אין לדעת אם עשיתם עבודה טובה מספיק, ועבודה לא מקצועית מספיק עלולה לסכן את בטיחות בני הבית. בין היתר, אתם עלולים לגרום לבלגן ולכלוך מסביב הדלת בשל חוסר ידע מקצועי. הזמנת מנעולן מקצועי להחלפת הדלתות בדירה שלכם יבטיח לכם מקצועיות בהחלפת הדלתות ובטיחות לבני הבית. בנוסף, הוא יעשה את העבודה עם מינימום בלגן ולכלוך מסביבו כך שצביעת הדירה לאחר החלפת הדלתות תוכל להתבצע בקלות.


אל תצבעו את הדירה לפני החלפת הדלתות


למה חשוב כל כך להחליף את הדלתות לפני צביעת הדירה? קיימות מסבר סיבות. ראשית, כפי שנאמר, החלפת דלתות בדירה יכולה להיות תהליך מלוכלך. החלפת הדלתות עלולה לגרור איתה קילוף של הצבע הקיים מסביב על הדלת ועל המשקוף שלה. הדלתות הן חפץ גדול שיכול לגרום לשריטות על הקיר החדש שזה עתה נצבע. בנוסף, כשמחליפים דלתות, לא משנה אם בחרתם את צבע הדלתות מבעוד מועד, ליד צבע חדש הן יכולות להיראות לפתע לא מתאימות לצבע החדש. לכן, על מנת להבטיח שהצבע של הדירה יתאים לצבע הדלתות, החליפו את הדלתות בטרם התחלתם בצביעת הדירה. לאחר מכן, כשתצבעו את הדירה, תוכלו להתאים את הצבע לצבע הדלתות החדשות.


פנו לאנשי מקצוע


במידה ויש לכם זמן לצביעת הדירה, תוכלו לבצע זאת בעצמכם. אך קחו בחשבון, צביעת דירה היא תהליך ארוך שדורש סבלנות רבה. על מנת לצבוע באופן מקצועי את הפינות הקטנות והרבות של הדירה, וכדי להגן על המשקופים של הדלתות החדשות שלכם, תצטרכו להתאזר בסבלנות, ולנהוג בזהירות על מנת לצבוע את הקירות שמסביב לדלתות החדשות. אם אין לכם את הסבלנות או את הזמן הנדרש לצביעת דירה, פנו לאנשי מקצוע. אנשי המקצוע ידאגו לצבוע לכם את הדירה באופן מקצועי. הם יודעים איך להחזיק מברשת ובאיזה כיוון להשתמש בה כדי לקבל מראה של קיר חלק. בנוסף, בין הפינות השונות הם ייקחו את הזמן, וכמובן שליד הדלתות החדשות, הם ידעו איך לנהוג סביבן. הם ינהגו בזהירות רבה וישתמשו בכלים שונים כדי להבטיח שהדלתות החדשות שהתקנתם יישארו נקיות מצבע.

 • מבצעים
  • גלריה
   • מניפת צבעים
    • המלצות
     • אזורי פעילות
      שם
      טלפון
      יישוב

      השירות היה מצויין! היה מקצועי ונחמד והייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות והמהירות של הצביעה. שני, תל אביב
      הצוות של צבעי זיו היה נהדר! אמין, הוגן, מקצועי, הגיע בזמן, הכל היה מתואם, כל מה שאמר שיעשה הוא עשה, הייתי עובדת איתו שוב בשמחה. דנית, רמת גן
      הוא היה מאוד זמין ואמין. הוא עשה עבודה ברמה מאוד גבוהה וגם זולה יחסית. אני יצאתי ממש מרוצה ממנו בייחוד אחרי שיצאתי מהדירה והיו לי ויכוחים עם בעל הבית בנוגע לצביעת הדירה. מור, רמת גן
      היה מצויין. הגיע בהתראה קצרה מהיום למחר. הגיע בזמן ועשה עבודה לשביעות רצוני. מה צריך יותר מזה? שולי, תל אביב