לחצו כאן: 072-3361005

צביעת קיר גבס

האם אפשר לצבוע קיר גבס לבד?


התשובה היא כן ! לא צריך לשבור את הראש בשביל לצבוע קיר גבס, אפשר בימינו לצבוע לבד ואפילו אם לא הסתדרנו אפשר לקבל הדרכה קטנה מצבעי או בעל מקצוע שישמח לתת לנו ייעוץ והכוונה.


לא פעם פנו אליי בשאלות דומות ואני נהנה כמו יתר בעלי המלאכה. לתת ייעוץ זה חלק מהשירות שאנו מעניקים . לכן אם לא הסתדרתם לבד אל תהססו לרגע התקשרו ותשאלו .


בדרך כלל כאשר בא אלינו בעל מקצוע לצורך העניין קבלן גבס ובונה לנו קיר מגבס סביר להניח שהוא גם יבצע עבורנו את צביעת קיר הגבס אז למה שאנחנו בעצם צריכים לדעת לצבוע קיר גבס ?


התשובה האמיתית היא מאחר ואם נרצה לצבוע ביום מן הימים את הקיר לצבע אחר שירענן לנו קצת את הקיר נוכל לעשות זאת בעצמנו .

מה צריך כדי לצבוע קיר גבס ?


נצטייד ברולר,מברשת קטנה 4 ס"מ,מגש לצבע,דבק נייר,וצבע אקרילי. זה יספיק לשלב הזה


נכסה את הרצפה בניילון או קרטון כדי לא להרוס את הריצוף משאריות הצבע .נדלל לנו את הצבע במים כדי שיהיה לנו נח לעבוד. אם בחרנו צבע צבעוני נדביק על התקרה דבק נייר כדי שלא נלכלך את התקרה ואם בחרנו בצבע לבן אז אין צורך לשים דבק .


השלב האחרון בצביעה הקיר.


אחרי שהכנו לנו את כל האלמנטים והכלים אפדר לצבוע . כדי שהצביעה תראה מקצועית עלינו לדלל את הצבע לא יותר מדי ולא פחות מדי. עדיף מעט סמיך כדי שלא ינזל לנו בכל עבר .צביעה בצבע לבן אקרילי היא הבחירה הטובה . מראה קלאסי ועדין לצביעת הקיר כמובן שיש אינספור צבעים וצריך להתאים אותם לבית. בלבן נוכל לצבוע שתי ידיים כדי לקבל תוצאה טובה.


בצבעים בהירים נוכל לצבוע פעמיים עד שלוש כדי לקבל תוצאה מושלמת.


אז אחרי אפשר לראות שזה לא כל כך מסומך לצבוע לבד קיר מגבס או קיר רגיל כל מה שצריך הוא רצון ומוטיבציה ויש לכם קיר שצבוע מחדש וזה כבר שינוי שמרענן לכם את החדר או הסלון אז תתחדשו ..

 • מבצעים
  • גלריה
   • מניפת צבעים
    • המלצות
     • אזורי פעילות
      שם
      טלפון
      יישוב

      השירות היה מצויין! היה מקצועי ונחמד והייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות והמהירות של הצביעה. שני, תל אביב
      הצוות של צבעי זיו היה נהדר! אמין, הוגן, מקצועי, הגיע בזמן, הכל היה מתואם, כל מה שאמר שיעשה הוא עשה, הייתי עובדת איתו שוב בשמחה. דנית, רמת גן
      הוא היה מאוד זמין ואמין. הוא עשה עבודה ברמה מאוד גבוהה וגם זולה יחסית. אני יצאתי ממש מרוצה ממנו בייחוד אחרי שיצאתי מהדירה והיו לי ויכוחים עם בעל הבית בנוגע לצביעת הדירה. מור, רמת גן
      היה מצויין. הגיע בהתראה קצרה מהיום למחר. הגיע בזמן ועשה עבודה לשביעות רצוני. מה צריך יותר מזה? שולי, תל אביב