לחצו כאן: 072-3361005

הכול על צביעת הקירות להדבקה מושלמת של טפט

אחרי לא מעט דילמות החלטתם שאולי מה שחסר לכם בבית זה קצת צבע? כל הקירות שלכם לבנים ונמאס לכם מזה? אם כך, בוודאי אתם חושבים מה תוכלו לעשות בנידון. זה נכון אומנם שתוכלו לקנות עוד היום תמונות בגדלים ובסגנונות שונים, אך לפעמים פשוט מתחשק לנו משהו אחר. לכן, אם גם אתם רוצים לבחור באופציה מודרנית יותר, מדוע שלא תחשבו על טפטים אופנתיים? יש בימינו אפשרות להזמין טפטים בכל גודל שתרצו כך שהם יתאימו לכל סוגי הקירות ובנוסף, גם תוכלו להזמין אותם בכל צבע וסגנון. לכן אין ספק שגם לכם כדאי לחשוב על כך, ויפה שעה אחת קודם. מה שכן, אנחנו מאוד מציעים לכם לחשוב גם על צביעת הקירות להדבקה מושלמת של טפט, כי אם אתם כבר קונים טפט ומשקיעים בבחירתו, לא כדאי שתעשו הכול כדי שהתוצאה הסופית תהיה מושלמת וכמה שיותר יפה?


מדוע כדאי לצבוע את הקיר לפני הדבקת הטפט?


ראשית, צאו מנקודת הנחה שגם אם לא תחשבו ברצינות על צביעת הקירות להדבקה מושלמת של טפט, הטפט יחזיק מעמד וייראה יפה. עם זאת, במידה ואתם מצפים לתוצאה שלמה, חשוב לא רק להדביק את הטפט בדיוק לפי ההוראות, אלא כדאי גם לדאוג שהקיר יהיה מוכן לכך. אם תצבעו במיוחד את הקירות לפני ההדבקה תוכלו להימנע מבליטות צבע מיותרות שלפעמים יש בקירות שלנו. זה חשוב שכן ברגע שהטפט מודבק, אם יש בליטות על הקיר, זה עלול לבוא ליבי ביטוי גם בטפט עצמו. לעומת זאת, אם תעשו עבודת הכנה רצינית לקיר, אתם תראו שהטפט ייראה מושלם כשהוא יודבק. כמו כן, אנחנו מאוד ממליצים לכם גם להדביק את הטפט שאתם קונים בדיוק לפי ההוראות שכן רק בצורה כזאת תוכלו להיות בטוחים שעשיתם הכול כדי להגיע לתוצאה יפה וחלקה.


האם ניתן להגן על הטפט לאורך זמן?


מעבר לכך שכדאי מאוד לחשוב על צביעת הקירות להדבקה מושלמת של טפט , כדאי שתדעו שאתם יכולים גם להגן על הטפט בצורה טובה. העניין הוא אם תוסיפו  שכבת למינציה, ל- טפטים  – היא תשמור עליו בצורה מושלמת. שכבת למינציה יכולה לשמור על הטפט הן מפני השמש ודהיית הצבע והן מפני שריטות עמוקות. לכן, אם אתם יכולים לבצע גם את הרכישה הזאת בקלות רבה דרך האתר שלנו כבר כאשר אתם מזמינים לעצמכם את הטפט החדש, מדוע שלא תחשבו על זה?


החשיבות של רכישת טפט איכותי


לבסוף, אם חשוב לכם שההדבקה תצא מושלמת ואם אתם רוצים ליהנות מהטפט שלכם לאורך שנים, כמובן שמראש עדיף יהיה לקנות רק טפט איכותי. זה לא באמת יעזור לכם אם תחשבו על צביעת הקירות להדבקה מושלמת של טפט אך לא תשקיעו בטפט מאיכות ללא פשרות.


 • מבצעים
  • גלריה
   • מניפת צבעים
    • המלצות
     • אזורי פעילות
      שם
      טלפון
      יישוב

      השירות היה מצויין! היה מקצועי ונחמד והייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות והמהירות של הצביעה. שני, תל אביב
      הצוות של צבעי זיו היה נהדר! אמין, הוגן, מקצועי, הגיע בזמן, הכל היה מתואם, כל מה שאמר שיעשה הוא עשה, הייתי עובדת איתו שוב בשמחה. דנית, רמת גן
      הוא היה מאוד זמין ואמין. הוא עשה עבודה ברמה מאוד גבוהה וגם זולה יחסית. אני יצאתי ממש מרוצה ממנו בייחוד אחרי שיצאתי מהדירה והיו לי ויכוחים עם בעל הבית בנוגע לצביעת הדירה. מור, רמת גן
      היה מצויין. הגיע בהתראה קצרה מהיום למחר. הגיע בזמן ועשה עבודה לשביעות רצוני. מה צריך יותר מזה? שולי, תל אביב