לחצו כאן: 072-3361005

צביעת בניין מגורים במסגרת שיפוץ בניין

מה כולל צביעת בניין המגורים?

צביעת בניין המגורים באמצעות חברת שיפוץ כוללת את הדברים הבאים: צביעת חזית הבניין הכוללת בין היתר את עבודות החיפוי השונות ותיקונים אסתטיים קטנים אשר מפריעים לעין, זה יכול להיות חורים בקירות, סדקים, שברים ועוד. מעבר לכך, הצביעה כוללת גם צביעה פנימית של חללי הבניין לרבות לובי הבניין וחדרי המדרגות, אך אם הצביעה היא חיצונית היא כוללת את לובי הבניין וחדרי המדרגות. צביעת בניין המגורים נעשית באמצעות צבעים איכותיים ביותר ולרוב היא נעשית בשימוש בסנפלינג לצורך צביעת הבניין חיצונית, במיוחד שבקומות הגבוהות שקשה להגיע אליהם.

מי מטפל בכל מה שקשור לצביעת הבניין?

מי שמטפל בכל מה שקשור לצביעת הבניין במסגרת השיפוץ הוא ועד הבית של הבניין. הועד מחליט איזה חברת שיפוץ לבחור לעבודות הבניין, מקבל הצעות מחיר שונות וכן מחליט ביחד עם החברה עצמה איזה שיפוץ הוא צריך חיצוני או פנימי. חברת השיפוץ מגיעה לבניין על מנת לבדוק את השיפוץ והצביעה שהבניין צריך ובהתאם לכך נותנת מחיר לוועד הבית. רוב השיפוצים אשר נעשים בבנייני מגורים הינם שיפוצים חיצוניים אשר כוללים צבע, מאחר שרוב הבניינים הם בניינים ישנים אשר עם הזמן התרופפו ונגמרו להם סדקים, חורים ועוד בקירות.

מה אתם צריכים לדעת לגבי צביעת בניין המגורים שלכם במסגרת השיפוץ?

כפי שציינו ועד הבית מחליט לגבי צביעת הבניין המשותף, כמובן שהועד צריך הסכמה של כל הדיירים על מנת לצבוע את בניין המגורים. במידה ואין לכם ועד בית אז חברת הניהול היא זאת שאחראית על הצביעה. את צביעת הבניין החיצונית מבצעים בין 7-10 שנים לעומת צביעה פנימית אשר מתבצעת לעיתים קרובות בין שנתיים לשלוש. המחיר לצביעה חיצונית הוא מחיר יקר אשר מתחלק בין דיירי הבית, אך אם מדובר על צביעת לובי בלבד או חזית הבניין המחיר הוא נמוך יותר. עבודת הצביע לבניין מתבצעת באמצעות קבלן צבע או חברה גדולה בתחום.

מחיר צביעת בניין

מחיר צביעת בניין מתחלק לכמה חלקים, ישנה צביעה חיצונית, צביעה פנימית וצביעת הלובי או הבניין עצמו בלבד. צביעה חיצונית מתחילה ממחיר של 65 ₪ למטר ועלות נוספת על השימוש בסנפלינג שהוא בין 10-20 ₪ למטר. חזית הבניין עולה בין 2500-4000 ₪ שמדובר על צביעה בסיסית בלבד, במידה ותרצו חיפוי חיצוני או הדבקה של מעטפת חוץ על הבניין זה יעלה לכם עוד כסף. מחיר צביעת לובי בלבד הוא במחיר 1000-2500 ₪.

חברת אורגד המתמחה בשיפוצי בניינים  https://newbuilding.co.il/

 • מבצעים
  • גלריה
   • מניפת צבעים
    • המלצות
     • אזורי פעילות
      שם
      טלפון
      יישוב

      השירות היה מצויין! היה מקצועי ונחמד והייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות והמהירות של הצביעה. שני, תל אביב
      הצוות של צבעי זיו היה נהדר! אמין, הוגן, מקצועי, הגיע בזמן, הכל היה מתואם, כל מה שאמר שיעשה הוא עשה, הייתי עובדת איתו שוב בשמחה. דנית, רמת גן
      הוא היה מאוד זמין ואמין. הוא עשה עבודה ברמה מאוד גבוהה וגם זולה יחסית. אני יצאתי ממש מרוצה ממנו בייחוד אחרי שיצאתי מהדירה והיו לי ויכוחים עם בעל הבית בנוגע לצביעת הדירה. מור, רמת גן
      היה מצויין. הגיע בהתראה קצרה מהיום למחר. הגיע בזמן ועשה עבודה לשביעות רצוני. מה צריך יותר מזה? שולי, תל אביב