לחצו כאן: 072-3361005

צבעים מומלצים לחדרי ילדים

 

אם יש התלבטות תמידית שאני נתקל בה כשאני צובע דירה היא שייכת תמיד לחדרי הילדים. תמיד אנחנו ובצדק משקיעים מחשבה רבה על איזה צבעים לשלב ואיזה סוג צבעים צריך וכדי להשתמש אז במאמר הזה אני אעשה לכם סדר בנושא של בחירת הצבעים הנכונים לחדרי הילדים שלכם ובזכותו יהיה לכם חדר מעוצב שמתאים לילדים.

 

התייעצות בבחירת הצבע זה חובה!


כאשר אנחנו בוחרים צבע לצביעת חדרי הילדים שלנו תמיד יהיה יותר טוב אם הם ייתנו לנו כמה מהצבעים האהובים עליהם בואו נשתף אותם ככה יהיה לנו יותר קל להתקדם לשלב הבא. שהוא עיצוב חדרי הילדים בניגוד לצביעת חדר הורים שלא מצריך את התערבות הילד כאן זה שונה אנחנו חייבים לבקש מהם לשתף פעולה איתנו ואז נרוויח כפליים .

לאחר שבחרנו במספר צבעים שמתחברים לנו בסגנון של הילדים כל שנותר לעשות הוא לבחור את העיצוב .

העיצוב צריך להיות מתאים לאופי הילד שלכם לדוגמא אם הוא אוהב דמויות מצוירות או כוכבים בתכניות מסוימות השתדלו להיצמד לכך זה עלול להניב משאוב חיובי ולשמח את ילדכם . אל תשכחו שחדר הילדים הוא החדר שילדכם מבלים בו את רוב זמנם אם בהכנת שיעורים או אם בסתם לשבת וליהנות ממשחקי מחשב . לכן כדאי להקדיש תשומת לב לנושא .

לאחר שבחרנו את הדמויות הרצויות כל שעלינו לעשות הוא לחפש שבלונה מדליקה שתעשה עבורנו את העבודה הקשה וכל שעלינו לעשות זה לתת לצבעי את השבלונה שבחרנו והוא כבר עם המיומנות שיש לו ידע כיצד להביא את התוצאה הרצויה .

במידה וילדכם ייבחרו בעיצובים "בוגרים יותר" תוכלו לעשות זאת בעזרת הצבעי לדוגמא אם תירצו פשוט לחלק את החדר לשני צבעים תוכלו לקבל מספר רעיונות מהצבעי לכך או אפילו ליצור קווים אנכיים או אופקיים בצבעים שונים. קיימת שיטה פשוטה לחלוקה של החדר לשני צבעים ע"י נייר דבק כן זה הסרט נייר שכולנו מכירים פשוט חוצים במקום הרצוי ויש לנו אפשרות ליישם שני צבעים בקלות רבה.

 

חדרי ילדים מעוצבים


כיום קיימים אפקטים רבים שניתן ליישם אותם על קירות החדר. בדרך כלל נהוג לצבוע קיר אחד באפקט שבחרנו כדי לתת "שבירה" קטנה בין כל הצבעים הרגילים (אקרילים) . כשצובעים חדרי ילדים מומלץ לבחור באפקט הקטיפה של נירלט הוא נותן תחושה נעימה בחדר שמרגיעה מאוד וזה נתון שבדקתי לפי רוב לקוחותיי .

לסיכום, אל תחששו לערב את הילדים שלכם ואל תפחדו לעשות צבעים צבעוניים כי הרי הצבעוני הזה הוא מה שמכניס "אור" לחדר ו"טעם" של להישאר בו .

הינה לכם מספר רעיונות לעיצוב חדרי הילדים שלכם : אם הילד אוהב קבוצת כדורגל ניתן ליצור לו על הקיר דגל של הקבוצה אותה הוא אוהד. אם הילדה אוהבת דמות אנימציה ניתן להשיג שבלונה כזו גם כן . קיימים מספר מקומות שניתן להשיג שבלונות ואם לא מצאתם שאלו אותנו . בהצלחה בעיצוב החדשני .

 • מבצעים
  • גלריה
   • מניפת צבעים
    • המלצות
     • אזורי פעילות
      שם
      טלפון
      יישוב

      השירות היה מצויין! היה מקצועי ונחמד והייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות והמהירות של הצביעה. שני, תל אביב
      הצוות של צבעי זיו היה נהדר! אמין, הוגן, מקצועי, הגיע בזמן, הכל היה מתואם, כל מה שאמר שיעשה הוא עשה, הייתי עובדת איתו שוב בשמחה. דנית, רמת גן
      הוא היה מאוד זמין ואמין. הוא עשה עבודה ברמה מאוד גבוהה וגם זולה יחסית. אני יצאתי ממש מרוצה ממנו בייחוד אחרי שיצאתי מהדירה והיו לי ויכוחים עם בעל הבית בנוגע לצביעת הדירה. מור, רמת גן
      היה מצויין. הגיע בהתראה קצרה מהיום למחר. הגיע בזמן ועשה עבודה לשביעות רצוני. מה צריך יותר מזה? שולי, תל אביב